Pazar , 31 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: ağladı

Etiket Arşivi: ağladı

AKP’li başkanın cenazesinde gözyaşı sel oldu… Ağladı, ağlattı

29591460

Bursa’nın Gürsu İlçesi’nde makam katında silahla vurularak, öldürülen Belediye Başkanı AK Partili Cüneyt Yıldız için Gürsu Belyediyesi önünde tören düzenlendi. Törende Başkan Yıldız’ı anlatıp, dua ettiren Bursa Müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay, duygulanıp ağlamaya başladı. Müftü Prof. Dr. Ay, ağlayarak duasına devam ederken, aralarında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın da bulunduğu cenaze törenine katılanlar gözyaşlarını tutamadı. Yıldız’ın cenazesi, törenin ardından ... Devamını Oku »

  • Tweet

İş güvenliği yasası iktidar-muhalefet işbirliği ile geçti; Bakan ağladı

28665447

TBMM Genel Kurul’da görüşülmekte olan iş sağlığı ve güvenliği kanunu görüşmeleri muhalefet ve iktidar milletvekillerinin oylarıyla kabul edilerek TBMM’den geçti. Çalışma Bakanı Faruk Çelik’in ‘Ben bir inşaat işçisinin oğluyum’ diye başladığı veda konuşmasında gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Hükümet seçim öncesinde TBMM Genel Kurulu’nun son mesaisi olarak 90 maddelik çalışma paketini yasalaştırdı. Bu çalışma, iktidar ile muhalefetin ortak çalışmasına da iyi bir ... Devamını Oku »

  • Tweet

Japonya Başbakanı ağlayarak intikam yemini etti

Japonya Başbakanı Shinzo Abe, Irak Şam İslam Devleti’nin (IŞİD) alıkoyduğu ikinci Japon rehine Kenji Goto’nun öldürüldüğünü açıklamasının ardından bir açıklama yaptı. Gözyaşları içinde açıklama yapan Abe, IŞİD’den intikam almaya yemin etti. Japonya’nın bir süredir kurtarmak için çalıştığı rehin gazeteci Kenji Goto’nun dün IŞİD tarafından öldürüldüğü açıklandı. IŞİD yolladığı kafa kesme videosuyla Japon Başbakan Şinzo Abe’ye mesaj gönderdi. Videonun dünya basınında ... Devamını Oku »

  • Tweet