Cumartesi , 23 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: ahaber

Etiket Arşivi: ahaber

Erdoğan’ın bu açıklaması kafa karıştırdı:7 Haziranda sürpriz çıkabilir

erdokabatas

Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimlerle ilgili Anadolu’da büyük bir ilgisizliğin olduğunu söyledi. Erdoğan’a göre 7 Haziran’da sürpriz sonuçlar çıkabilir.Dün akşam ATV’de canlı yayına çıkan Erdoğan şunları söyledi: ‘Anadolu’da birçok yerlerde arkadaşlarımdan aldığım bilgi şu; bir sukunet, rehavet var. Partilerin örgütlerinde de var, vatandaş da ilgisizlik var diyorlar. Bu ilgisizlik nasıl bir netice doğuracak onu bilemiyoruz. Arkadaşlar kamuoyu araştırmalarını benim de önüme getiriyorlar ... Devamını Oku »

  • Tweet

AKP’de deprem…Davutoğlu canlı yayında Yıldırım’ı resmen kovdu…

1bınalı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın “gerekirse azınlık hükümeti kurarız” sözlerine çok sert tepki gösterdi. Katıldığı bir televizyon programında gündeme dair sorulara cevap veren Başbakan Davutoğlu’na partisinin İzmir milletvekili ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanı Binali Yıldırım’ın “gerekirse azınlık hükümeti kurararız” sözleri soruldu. Partisinden kimsenin böyle bir şey söylemediğini belirten Davutoğlu “Bizim partimizden hiç kimseden böyle bir şey gelmedi. AK Parti ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’den Davutoğlu’na ‘iğrenç kaset’ soruları:Bilginiz dahilinde mi…O kanalı boykot edecek misiniz’

tanrıkulu-davutoğlu-371

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, MHP’li Meral Akşener’e yönelik iğrenç kaset iddiasını  Başbakana sordu: “Meral Akşener’e yönelik söz konusu iftiranın atılması sizin bilginiz dahilinde mi olmuştur?” Tanrıkulu’nun soru önergesi şöyle: “TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞINA Aşağıdaki sorularımın Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU tarafından yazılı olarak yanıtlanmasını arz ederim. Dr. M. Sezgin TANRIKULU İstanbul Milletvekili Seçimler öncesinde AKP’ye yakınlığıyla bilinen A Haber ... Devamını Oku »

  • Tweet

Akşener’den iğrenç iddia için flaş çağrı:’Emine ve Sare Hanım’a sesleniyorum…’

12meral

Seçimler yaklaştıkça AKP’ye yakın Havuz Medyasında muhalefete yönelik kaset iftiraları yeniden başladı. Önceki gün AKP’ye yakın  A Haber’de MHP Milletvekili Meral Akşener hakkında çirkin bir kaset iftirası ortaya atıldı. İktidarın en sadık kisimlerinden Cemil Barlas  “Meral Akşener’in kaseti mi var” diye sorarken, Latif Erdoğan ise “bir kadına yakışmayacak görüntüleri var” diyerek MHP’li Akşener hakkında iğrenç bir iftirada bulundu. Meral Akşener dün akşam Bugün ... Devamını Oku »

  • Tweet

Havuzda fırtına var..Selvi ‘o yandaşları’ topa tuttu:Sizi lanetliyorum’

1abdul

A haber yayınında Meral Akşener hakkında kaset olduğu iddialarını gündeme getiren Latif Erdoğan ve Cemil Barlas’a tepki gösteren Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi, Twitter’dan “Meral Akşener 28 Şubat Sürecinde dik duran bir kadındı ona kaset yakıştırması yapanları lânetliyorum O Türk siyasetinin yüz akıdır, onurudur” diye yazdı. Meral Akşener’i Çiller zamanından tanıdığını söyleyen Selvi “Meral Akşener’i Çiller’in kadın kolları başkanı ve ... Devamını Oku »

  • Tweet

Varan 2: Kabataş’tan sonra ‘Divan Oteli yalanı’ da patladı….

divan-otele-siginan-yaralilara-gaz-bımbasi-atilmisti

Gezi olayları sırasında ‘Kabataş’taki çıplak erkekler’in ardından ‘Divan Oteli molotofları’ da yalan çıktı. Sözcü’den Ali Ekber  Ertürk’ün haberine göre Gezi olayları sırasında Kabataş’ta yarı çıplak  çıplak onlarca erkeğin, türbanlı bir kadına saldırıp çocuğunu da yerlerde sürükledikleri yalanının ardından, bu kez de Divan oteli yalanı ortaya çıktı ve mahkeme de bu yalanı tescil etti. İstanbul Anadolu 24’üncü Sulh Hukuk Mahkemesi, Divan ... Devamını Oku »

  • Tweet