Pazar , 31 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: ahmet hakan

Etiket Arşivi: ahmet hakan

Ahmet Hakan’dan ilginç Davutoğlu soruları: ‘İnşallah HDP barajı aşar diyor mudur?’

ahmethakannnn

Hakan: “Keşke bağlama çalmayı öğrenseydim” diyor mudur? 2015 Genel Seçimleri’ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sürekli meydanlarda olması damga vuruyor. Kamuoyunda büyük tartışmalara yol açan bu mitingleri  Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da köşesine taşıdı. Hükümet açısından merak ettiği noktaları ‘Davutoğlu kendisiyle baş başa kaldığında’ başlıklı yazısında kaleme alan Hakan, şu soruları sordu:   MERAK ediyorum. Başbakan Ahmet Davutoğlu, geceleri yatağa yatıp uyumaya geçmeden ... Devamını Oku »

  • Tweet

Ahmet Hakan’dan hükümete ‘kıyak’ vaadi: “Demirtaş’a sorduğumuzun yüzde 25’ini sorarız, arada ‘bal gibisiniz’ deriz”

ahmethakannnn

Geçtiğimiz günlerde CNN TÜRK’teki programına HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş‘ı konuk eden Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, gelen mesajlarda ‘Demirtaş’ı parlatmakla’ suçlanmıştı. Suçlamalarla ilgili Hakan, sizin partinin liderleri gelsin onları da parlatalım demişti. O suçlamalara bugünkü köşesinden de yanıt veren Hakan, hükümete de ilginç bir çağrı yaptı. Ahmet Hakan’ın  “Demirtaş’ı mı parlatıyoruz” başlığıyla 30 Mayıs 2015 tarihinde Hürriyet’te yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle: ... Devamını Oku »

  • Tweet

Ahmet Hakan o davayı kazandı, parayı da….

29612916

Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan, şarkıcı Nihat Doğan’a açtığı tazminat davasını kazandı. Hakan kazandığı 35 bin liralık tazminatı Yeryüzü Doktorları Derneği’ne bağışladı. İki isim, şarkıcı Nihat Doğan’ın Ahmet Hakan’a hakaret ettiği gerekçesiyle mahkemelik olmuştu. 35 bin liralık tazminat davası sonuçlandı ve davayı Ahmet Hakan kazandı. Hakan’ın kazandığı bu parayı Yeryüzü Doktorları Derneği’ne bağışladığı öğrenildi. Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

Erdoğan, Demirtaş’ın Türkü söylemesine de tahammül edemedi…’Bir pop star…’

demirtaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ahmet Hakan’ın hazırlayıp sunduğu CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge programında sazıyla türkü söyleyen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a gönderme yaparak, “Bir pop star çıkardılar. İyi saz çalıyormuş. Sesi de güzelmiş öyle diyorlar. Hayırlı olsun” dedi. Erdoğan’ın Nevşehir’deki  konuşmasından satır başları: Rahmetli Menderes’i, Zorlu’yu, Polatkan’ı idam eden darbecileri ibretle hatırladık dün. Yarın 29 Mayıs. İstanbul’u fetheden ... Devamını Oku »

  • Tweet

Ahmet Hakan ‘Şems Ethem’e seslendi, Türkiye’nin ‘Yok’larını deşifre etti!

ahmethakannnn

Ethem Sancak’ın, “Tayyip Erdoğan’a öyle âşık oldum ki… Mevlana ile Şems arasındaki aşkı anladım” sözleri kamuoyunun gündemine bomba gibi düşerken Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da Sancak’a seslendi. “Ey medya patronu Şems Ethem” diyen Hakan aynı yazıda Türkiye’nin Yok’larını da sıraladı. İşte o yazıdaki ilgili bölümler:   Şems Ethem’e sesleniş EY medya patronu Şems Ethem! Dinine, imanına doğru söyle… * Eğer Tayyip Erdoğan… ... Devamını Oku »

  • Tweet

Ahmet Hakan canlı yayında öfkelendi: ‘Ethem Sancak diye bir medya patronu var…’

ahmet-hakan-programinda-egemen-baiii-i-eleitirdi-5780857_8059_o

CNNTürk ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programının sunucusu Ahmet Hakan’ın dün akşamki konuğu Selahattin Demirtaş oldu. Canlı yayında gündeme ve seçime dair konuların konuşulduğu programda Ahmet Hakan yayın konuğuna Yeni Akit Gazetesi’nin siyasetçi hakkında yaptığı haberin doğru olup olmadığını sordu. Soruyu konuğuna yöneltmeden önce Hakan, medya patronu Ethem Sancak ve sahibi olduğu gazetelerle ile ilgili ağır bir yorum yaptı. Hakan, “‘Ethem ... Devamını Oku »

  • Tweet

Demirtaş canlı yayında türkü söyledi, seyirciler dinlemeye doyamadı!

demirtaşş

CNN Türk’te yayınlanan ‘Dört Bir Taraf’ programında katılan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, izleyicilerin ve Ahmet Hakan’ın yoğun isteği üzerine “Şu karşı yaylada göç katar katar” ile “Cemalım” türküsünü söyledi. Seyirciler Demirtaş’ı dinlemeye doyamayınca ortaya bu görüntüler çıktı:     Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

Demirtaş: ‘Selahattin Eyyübi bugün yaşasaydı haralde HDP’li olurdu’

54ee213a61361f32402b4026

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, CNN Türk’te gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Demirtaş izleyicilerin ve Ahmet Hakan’ın yoğun isteği üzerine saz çalıp türkü de söyledi. CNN Türk’te yayınlanan ‘Dört Bir Taraf’ programında katılan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, izleyicilerin ve Ahmet Hakan’ın yoğun isteği üzerine saz çalıp türkü söyledi. Demirtaş, Ahmet Hakan’ın istediği “Şu karşı yaylada göç katar ... Devamını Oku »

  • Tweet

Selahattin Demirtaş canlı yayında saz çaldı, türkü söyledi

demirtaşş

Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programına katılan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş canlı yayında Ahmet Hakan’ın isteği üzerine saz çalıp türkü söyledi. Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

İşte seçimlere 13 gün kala iki büyük şirketin son anketi…Büyük sürprizler var

123

CNN TÜRK’te Ahmet Hakan’la Tarafsız Bölge programında genel seçimlere yönelik yapılan son anketlerle ilgili değerlendirmeler yapıldı. Programda Konsensus Araştırma Şirketi’nin 30 Nisan-7 Mayıs arasında 81 ilde 85 seçim bölgesinde telefonda 1500 kişiyle yapılan ve hata payının yüzde 2.45 olan anketi açıkladı. GENAR Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Aktaş da, üç gün önce bitirdikleri anketi açıkladı. Aktaş, anketi 3 bin denekle Türkiye ... Devamını Oku »

  • Tweet