Cumartesi , 18 Nisan 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Akif Beki

Etiket Arşivi: Akif Beki

Listeye giremeyince intihar eden AKP’li için korkunç iddia!

akp_aday_adayi_celal_ayranci_intihar_etti_h523675_db66f

Ankara’daki Rixos otelde meydana gelen ve AKP’yi sarsan intiharla ilgili olarak inanılmaz bir iddia konuşuluyor.Sözcü’den Ali Ekber Ertürk’ün haberine göre  7 Haziran 2015 genel seçimleri için AKP’den Bingöl Milletvekili Aday Adayı olan genç İşadamı Celal Ayrancı, aday listeleri açıklandıktan sonra otel odasında tabanca ile intihar etmişti. ETKİLİ SİYASETÇİNİN YAKINI Hem AKP’de hem de Bingöl’de şok etkisi yaratan bu intiharla ilgili ... Devamını Oku »

  • Tweet

Eskiye gidelim, biraz da gülelim…Sırrı Süreyya ve o gazeteci canlı yayında karşılaşınca…

111

Türk siyasetinin belki de son dönemlerdeki en renkli ve polüler isimlerinden biri hiç kuşkusuz HDP’li Sırrı Süreyya Önder…Politik duruşunun ve birikiminin yanı sıra hazır cevap ve nüktedan kişiliğiyle dikkat çeken Önder yaklaşık bir yıl önce CNNTürk’te canlı yayına katılmıştı.. Akif Beki’nin moderatörlüğündeki programda karşısına çıkan isim ise bugün Kabataş yalanının mucidi olarak anılan gazeteci Elif Çakır olmuştu… Önder ve Çakır’ın ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP adayı canlı yayında öyle bir şey dedi ki sunucu şoke oldu !

akif beki

CNN TÜRK’te Akif Beki’nin sunduğu “Baştan Sona” programına konuk olan CHP’nin eski İstanbul İl Başkanı ve aynı zamanda CHP’den aday adayı olan Şinasi Öktem, CHP ile ilgili ezber bozacak açıklamalarda bulundu. “Bugün tek parti döneminin faşist anlayışıyla katledilen Sabahattin Ali’nin 108. doğum yıldönümü” diyen Öktem’in sözlerine Akif Beki, “Ağzınızdan kaçmadı değil mi, bilerek mi söylediniz?” sorusunu sordu. Sözlerinin arkasında olduğunu ... Devamını Oku »

  • Tweet