Salı , 14 Nisan 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: akp

Etiket Arşivi: akp

Papa

Murat Belge

AKP şimdi Papa’yla ve Vatikan’la tartışmaya girdi. Papa “yüzyılın ilk soykırımı” demiş 1915 için. Aslında Papa olmadan önce yazdığı kitapta da söylemiş bunu, o “kelime”yi ağzına almış. Ama bu, bir Papa ağzından ilk kez çıkıyormuş. Onun için Davutoğlu, Çavuşoğlu, Papa’ya cevap vermişler. Elçi’yi geri çağırmışlar vb. Davutoğlu Papa’ya cevap yetiştirirken iki tarafın da acılarını dikkate almadığı için eleştiriyor. Yani, “Ermeniler ... Devamını Oku »

  • Tweet

Akit’çiler bombaladı: ‘AKP adayları muhteris’..” ‘Gülen’e saygı göstermeliydiniz’…

444

AKP’ye en yakın gazetelerden Akit’te yer alan iki yazı oldukça ses getirecek gibi. Gazetenin en popüler isimlerinden Abdurrahman Dilipak ve Süleyman Karagülle  son yazılarında AKP’yi çok ağır şekilde eleştirdiler. İşte o iki kalemin yazısından çarpıcı bölümler: Abdurrahman Dilipak: ‘Bir önerim var.. Tamam adayları belirlediniz de göreviniz bitmedi. Olan oldu.. AK Partililer için diyorum. Daha öncekinden daha iyi, ama olması gerekene göre, ... Devamını Oku »

  • Tweet

Listeye giremeyince intihar eden AKP’li için korkunç iddia!

akp_aday_adayi_celal_ayranci_intihar_etti_h523675_db66f

Ankara’daki Rixos otelde meydana gelen ve AKP’yi sarsan intiharla ilgili olarak inanılmaz bir iddia konuşuluyor.Sözcü’den Ali Ekber Ertürk’ün haberine göre  7 Haziran 2015 genel seçimleri için AKP’den Bingöl Milletvekili Aday Adayı olan genç İşadamı Celal Ayrancı, aday listeleri açıklandıktan sonra otel odasında tabanca ile intihar etmişti. ETKİLİ SİYASETÇİNİN YAKINI Hem AKP’de hem de Bingöl’de şok etkisi yaratan bu intiharla ilgili ... Devamını Oku »

  • Tweet

Listeye giremeyen AKP’li öyle bir kampanya başlattı ki..Saray çıldıracak !

akpantalya

Antalya’dan milletvekili adayı olmak için aday adayı olan Yrd. Doç. Dr. Serap Kadıoğlu aday gösterilmeyince isyan etti. Kadıoğlu adaylar arasında o ismi görünce “Seçimlerde aday olabilmem için babamın TV kanalı olması lazımmış” dedi. Aktifhaber’de yer alan habere göre Antalya’da listenin ilk sırasına konulan  İstanbullu avukat Sena Nur Çelik’in Kanal 7 Televizyonu’nun ortaklarından ve Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Çelik’in kızı olduğu ... Devamını Oku »

  • Tweet

Davutoğlu’ndan flaş karar…Hakkari’ye gitmiyor !

davut

Daha önce ilk mitingini Hakkari’de yapmayı planlayan Başbakan  Davutoğlu’nun Türkiye’nin içinden geçtiği süreç dikkate alınarak Erzurum ve Sivas’la başlayacağı belirtildi. Aktifhaber’de yer alan habere göre seçimlere katılacak siyasi partiler aday listelerini YSK’ya teslim etti. 14 Nisan’da listelerin kesinleşmesinin ardından meydanlar hareketlenecek. AKP, 15 Nisan’da aday tanıtım şöleninin ardından seçim beyannamesini açıklayıp, mitinglere başlayacak. HAKKARİ MİTİNGİ İPTAL Başbakan Ahmet Davutoğlu, daha ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bu da polislerin seçim anketi.. AKP’de inanılmaz erime..En büyük parti…

polıs

Polis Dayanışma Grubu’nun, Google altyapısını kullanarak 21 bin 242’si polis, geri kalanı polis yakını olmak üzere 38 bin 576 kişi üzerinde yaptığı ankette çarpıcı sonuçlar çıktı… Sözcü’den Ali Ekber Ertürk’ün haberine göre Emniyet-Sen Üyesi Polis Memuru Ali Hakan Yatgın’ın internet üzerinden hazırladığı anketin sonuçlarına göre, bir önceki seçimde Emniyet’ten AKP’ye giden oy oranı yüzde 54 iken bu oran eridi. EN ... Devamını Oku »

  • Tweet

Flaş..Flaş…Adaylıktan çekilen AKP’li Ekmen’den Erdoğan’a şok suçlama !

ekmen-dilekcesini-paylasti-42320

AKP’nin Batman 2. sıra adaylığından çekilen Mehmet Emin Ekmen, ilk hazırlanan listede İstanbul 1. Bölge’den gösterildiği ancak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önüne giden listenin değiştirildiğini ve Batman’a kaydırılması nedeniyle istifa ettiğini açıkladı. Partilerin aday listelerinin açıklamasından sonra AKP’de önce Diyarbakır 6. sıra adayı Abdurahman Kurt, ardından da AKP’nin Batman 2. sıra adayı Mehmet Emin Ekmen adaylıktan çekildi. Batman’ın yerel gazetelerinden Batman Postası, ... Devamını Oku »

  • Tweet

İşte son anket…HDP seçmenine kritik uyarı çıktı…Şok rakamlar !

1

Genel seçimlerle ilgili son anket çalışmasını önceki gün yayınlayan Metropoll Araştırma Şirketi’nin sahibi Prof. Dr. Özer Sencar ile konuştuk. Her fırsatta HDP’yi, barajı rahatlıkla geçen bir parti olarak gösteren araştırma şirketlerine tepki gösteren Sencar, manüpilasyon yapıldığı iddiasında bulundu. Son anketinde AKP’nin 41,7, CHP’nin 27,7, MHP’nin 17,4, HDP’nin 10,4 ve diğerlerininse 2,8 oranında oy aldığını vurgulayan Sencar ile Erdoğan’ın düşen reytingini, ... Devamını Oku »

  • Tweet

AKP toplantısında korumaların müdahale ettiği vatandaş fenalaştı

akp

AKP’nin Trabzon’da aday tanıtım toplantısına gelen ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’ya sorununu anlatmaya çalışan Halit Özivgen, korumalar tarafından uzaklaştırılmak istenirken fenalaşıp yere yığıldı.   AKP’nin 19 Mayıs Spor Salonu’nda düzenlenen milletvekili adayları tanıtım toplantısına, milletvekili adayları Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Nihat Tosun ve Salih Cora’nın yanı sıra çok sayıda partili katıldı.   Tanıtım ... Devamını Oku »

  • Tweet

Emine Ayna: Ağrı’da ölüme gönderilen 15 askeri halk kurtardı

28761547

Demokratik  Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Emine Ayna, Ağrı’da cumartesi günü çıkan çatışma ile ‘İkinci bir Silvan Olayı’ yaratılmak istendiğini ifade etti. Ayna, “Videolarını paylaşacağız, 15 asker orada pusuyu konuyor, bilinçli olarak yürütülen operasyonda pusuya konuyor, katledilsinler, öldürülsün, ölsünler’ diye gönderiliyor. Halk, o 15 askeri ölümden kurtardı” dedi.   Diyarbakır’da partisi tarafından düzenlenen ‘Siyaset Akademisi’ eğitimini bitirenlere sertifikalarını veren DBP ... Devamını Oku »

  • Tweet