Pazar , 18 Ocak 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: AYAKKABI

Etiket Arşivi: AYAKKABI

Yeni Türkiye’den ağlatan kare..4 kardeşe tek ayakkabı!

hakkar

Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde aynı okula giden 4 kardeşin yürek burkan dramı, okul müdürü ve öğretmenleri tarafından fark edildi. Kardeşlerin birlikte okula gelmediğini gören ve bunun nedenini araştırmak için yola çıkan öğretmenler, gerçeği 38 yaşındaki anne Amina Sevgi’den öğrendi. Anne Sevgi, “Çocuklarımın ayakkabıları ve montları yok. O yüzden aynı gün okula gelemiyorlar” deyince okul müdürü ve öğretmenler, kendi imkanlarıyla 4 kardeş ... Devamını Oku »

  • Tweet

Kılıçdaroğlu’na saldırıda flaş gelişme !

ayakka

Kılıçdaroğlu’na ayakkabı fırlatan Yunus Emrah S.’nin Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde ifadesi alındı. Şahıs, polis sorgusunun ardından savcılığın talimatıyla Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden serbest bırakıldı. İLGİLİ HABER http://www.bahrainair.net/politika/meczup-degil-profesyonel/ Devamını Oku »

  • Tweet

MECZUP DEĞİL PROFESYONEL

1

Ankara’da “emeklilerin sorunları ve çözüm önerileri” konulu toplantıya katılan CHP lideri Kılıçdaroğlu’na ayakkabı fırlatıldı. Ayakkabı, Kılıçdaroğlu’na isabet etmedi. Korumalar, saldırganı salondan çıkardı. Kılıçdaroğlu’nun bu sırada korumaları, “Arkadaşlar nazik davranın” şeklinde uyardığı duyuldu. Ayakkabı fırlatırken “kahrolsun bu düzen” diye bağıran saldırganın, babası sigortasız çalıştırıldığı için böyle bir protesto gösterisi yaptığı öne sürüldü. Toplantının bitiminde yaşanan ayakkabı saldırı sonrası kısa bir açıklama ... Devamını Oku »

  • Tweet

İşte Kılıçdaroğlu’na ayakkabı atan kişi !Babası yanmış…

saldırgan

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na katıldığı toplantıda ayakkabı atan kişinin   Yunus Emrah Sermet olduğu öğrenildi BABASI İŞ KAZASI GEÇİRMİŞ İDDİASI Saldırının nedenine ilişkin ise ilginç bir iddia var. İddiaya göre Sermet’in babası bir CHP milletvekilinin kardeşine ait bir kimya fabrikasında çalışırken geçirdiği iş kazasında vücudunun yüzde 65’i yandı. Sermet’in babasına e sahip çıkılmadığı gerekçesiyle bu protestoda bulunduğu öne sürüldü. http://www.bahrainair.net/politika/kilicdarogluna-cirkin-saldiri/ Devamını Oku »

  • Tweet

Kılıçdaroğlu’na saldırı ! Saldırgan ne diye bağırdı?

ayakka

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na katıldığı toplantıda ayakkabı fırlatıldı.. Klıçdaroğlu Ankara’da emeklilerin sorunlarının ele alındığı bir toplantıda konuşurken dinleyici sıralarından kendisine ayakkabı atıldı. Ayakkabı Kılıçdaroğlu’na isabet etmedi. Korumalar, ikinci ayakkabıyı da fırlattıktan sonra saldırgana müdahale etti ve salondan çıkardı. ARKADAŞLAR NAZİK DAVRANIN Bu sırada Kılıçdaroğlu’nun korumaları, “Arkadaşlar nazik davranın” şeklinde uyardığı duyuldu. Saldırganın “kahrolsun bu düzen,çalışanın hakkı ödenmiyor” şeklinde bağırarak eylemi ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bu ayakkabıları aldıysanız dikkat!

ayakkabı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, tehlikeli kimyasal madde ihtiva etmesi nedeniyle imha edilmesi gereken, Denge Enternasyonel Ayakkabıcılık İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye ait ayakkabıların Bakanlık tarafından iç piyasadaki gerçekleştirilen denetimlerinin sonuçlandığını açıkladı. Firmanın, 2 gazetede ve 2 televizyon kanalında 7 model ayakkabı için ilan yükümlülüklerini gerçekleştirdiği ve ilanlarda ürün fotoğraflarına, tüketicilerin ürünleri iade edebilecekleri ... Devamını Oku »

  • Tweet

Madenci babasının lastik ayakkabıları müzeye konulacak

ayakkabı

Karaman’ın Ermenek İlçesi’ndeki maden kazasında oğlu Tezcan Gökçe’yi kaybeden Recep Gökçe’nin yırtık lastik ayakkabılarını, Afyonkarahisarlı işadamı İbrahim Alimoğlu aldı. Ayakkabıları fabrikasındaki müzeye koyacağını söyleyen Alimoğlu, ayakkabıların manevi değerinin çok yüksek olduğunu aktardı. Karaman’ın Ermenek İlçesi’nde meydana gelen maden kazasında yaşamını yitiren 18 kişiden Tezcan Gökçe’nin babası Recep Gökçe’nin yırtık lastik ayakkabıları, Afyonkarahisar’a getirildi. Ulusal bir televizyon kanalında çalışan Afyonkarahisarlı Ata ... Devamını Oku »

  • Tweet