Perşembe , 19 Şubat 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: cinayet

Etiket Arşivi: cinayet

Nuh Köklü katledildiği yerde anılacak…..Saat 19.00

nuhkoklu

Kadıköy’de arkadaşlarıyla kartopu oynarken dükkanının camına kartopu isabet eden esnaf tarafından bıçaklanarak öldürülen gazeteci Nuh Köklü için Yeldeğirmeni Dayanışması bir açıklama yaptı. BU BİR NEFRET CİNAYETİDİR Yeldeğirmeni Dayanışması Facebook sayfasında yaptığı açıklamada saldırının, “İç Güvenlik Paketi” olarak bilinen düzenlemelere karşı yaptıkları bir etkinliğin ardından yaşandığını belirtti. Dayanışma saldırıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Akşam saatlerinde, Yel Değirmeni Dayanışması’ndan 10-15 kişilik bir ... Devamını Oku »

  • Tweet

Maritsa Küçük cinayetinde yeni gelişme…İkinci kişi var

metrisa

Ermeni asıllı Maritsa Küçük’ün ölümüne ilişkin davada, evdeki beyaz örtünün üzerinde sanık Murat Nazaryan’ın dışında başka DNA’ya da rastlandığı belirlendi. Avukat Keskin, “Rapor iddialarımızı doğruladı” dedi. Samatya’da 85 yaşındaki Maritsa Küçük’ü “canavarca hisle ve eziyet çektirerek öldürdüğü” iddiasıyla yargılanan Murat Nazaryan’ın davasının görülmesine devam edildi. Duruşmaya, Maritsa Küçük’ün çocukları, Küçük ailesinin avukatı Eren Keskin ve tutuklu sanık Murat Nazaryan katıldı. ... Devamını Oku »

  • Tweet

O caninin eşi kanlı geceyi anlattı: Lanet olsun, en ağır ceza…

Türkiye’yi ayağa kaldıran Özgecan Aslan cinayetinde tutuklanan 26 yaşındaki Suphi Altındöken’in aynı yaştaki eşi Neslihan Altındöken, “Evlendiğim güne lanet olsun” dedi. Neslihan Altındöken, eşi en ağır cezanın verilmesini istedi. Eşi Suphi’nin hayatı kendisine zehir ettiğini, açtığı boşanma davasını tehditle geri çektirdiğini anlatan Neslihan Altındöken, “Allah onun belasını versin, onun en ağır cezaya çarptırılmasını istiyorum. Asıl üzüldüğüm, Özgecan’ın ailesi, onların acılarını ... Devamını Oku »

  • Tweet

O cani suç makinesi çıktı..Babasını bıçaklamış, karısını dövmüş !

katılkopek

Özgecan Aslan’ı vahşice katleden Suphi Altındöken’le ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıkıyor. Habertürk’ün haberine göre 26 yaşındaki katil zanlısı Suphi Altındöken’in anne babası 10 yıl önce boşandı. İlkokul mezunu Suphi babasıyla, kız kardeşi ise annesiyle yaşamaya başladı. Daha önce kuyumcu dükkânı bulunan ve ekonomik durumu oldukça iyi olan baba, iflas etti. Bunun üzerine Suphi parasız kaldı. İşsiz olan katil zanlısı, 4 yaşındaki oğlunun ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bir cinayet daha

Murat Belge

Gene bir iğrenç cinayet olayı gündemin başına tırmanıp oturdu. Bir kadının, birkaç kadının öldürüldüğü cinayet olmadan gün geçmiyor memlekette. Ama bazı koşullar bir araya geliyor, bunlardan biri özellikle çarpıcı bir mahiyet ediniyor ve öne çıkıyor. Şimdi, Mersin’deki bir cinayette de böyle oldu ve Özgecan Aslan’ın öldürülmesi bütün ülkeyi şiddetle sarstı. Cinayetin ve sonrasının mide bulandırıcı ayrıntılarının da bunda payı var ... Devamını Oku »

  • Tweet

Ülke Özgecan’a ağlıyor, kadın bakan suspus!

aysenur

Türkiye Tarsus’tan gelen korkunç cinayetin şokunu yaşıyor. Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın Tarsus’ta vahşice katledilmesinin ardından adeta tüm ülke ayağa kalktı. Bir çok yerde yürüyüşler düzenlendi, cinayet protesto edildi.Ünlü, ünsüz binlerce insan sokağa çıktı.   Mersin’de 14 Şubat etkinlikleri Özgecan için iptal edilirken futbolcular da sahaya Özgecan’ın resimlerinin olduğu formalarla çıkmaya karar verdiler. BAKAN İSLAM’I GÖREN, DUYAN VAR MI ? CHP ... Devamını Oku »

  • Tweet

Ve annesi Özgecan’ın son anlarını anlattı: ‘Sütünü içti…

OZGECANANNE

Türkiye’yi kahreden haber dün Tarsus’tan geldi. Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan vahşice öldürüldü ve yakıldı. Genç kızın acılı annesi Songül Aslan’ın ağzından çıkan sözler ise acıyı bir kat daha arttırdı: Özgecan melek gibi kalbi temiz, yüreği temiz, her konuda herkese iyilik yapan bir insandı. Okuyup adam olma hedefleri vardı. Psikolojiyi bitirip kendine iş yeri açmak hedefiydi. Hep çalışıyordu ve çok başarılıydı ... Devamını Oku »

  • Tweet

Gözyaşları katledilen üç Müslüman genç için

Namee Barakat and his wife Layla Barakat, parents of shooting victim Deah Shaddy Barakat, react as a video is played during a vigil in Chapel Hill

ABD’nin Kuzey Carolina eyaletine bağlı Chapel Hill kentinde Müslüman bir ailenin üç üyesi silahlı saldırıda öldürüldü. ABD polisi, cinayetle ilgili bir kişiyi gözaltına aldı. ABD ve Batı basını Müslümanlara yönelik bu saldırıyı görmezden gelmekle suçlanıyor. Yerel saatle 17.15′te meydana gelen saldırıda üç Müslüman genç başlarından vurularak öldürüldü. Kuzey Carolina Üniversitesi’nde eğitim gören 23 yaşındaki Deah Şaddy Barakat ve 21 yaşındaki ... Devamını Oku »

  • Tweet

Dünya şokta… Üç Müslüman genci vahşice öldürdüler!

abdcinayet

ABD korkunç bir cinayet rüzgarıyla sarsıldı. Yerel medyada çıkan haberlere göre, 23 yaşındaki Deah Shaddy Barakat, 21 yaşındaki eşi Yusor Muhammed ve 19 yaşındaki baldızı Razan Muhammed Abu-Salha Chapell Hill’deki evlerinde vurularak öldürüldü. Türkiye’deki Suriyeli mülteci öğrenciler için yardım kampanyası başlatan Barakat’ın, diş hekimliği fakültesinde öğrenim gördüğü ve kısa bir süre önce Yusor Muhammed ile evlendiği belirlendi. BEN ÖLDÜRDÜM DEDİ ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’li başkan böyle öldürüldü…Kare kare cinayet!

chpbaskan

Tuzla’da geçtiğimiz pazartesi günü eski CHP Tuzla İlçe Başkanı Mehmet Tekin Ağırman’ın hayatını kaybettiği silahlı saldırıyı eski şoförünün gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Polis saldırıdan sonra Bursa’ya kaçan şüpheli Z.A.C.’yi (39) yakalayarak İstanbul’a getirdi. Şüpheli uyuşturucu kullandığını ve tedavi için destek istediği, Tekin Ağırman’dan olumsuz yanıt aldığı için olayı gerçekleştirdiğini söyledi. Tuzla, Postahane mahallesi, Malazgirt yolu caddesi üzerinde 9 şubat 2015 tarihinde meydana ... Devamını Oku »

  • Tweet