Salı , 12 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: danışman

Etiket Arşivi: danışman

Hakan’dan bomba iddia: ‘Gül, en yakınındaki ismi tehdit etti..O kitabı yayınlarsan…’

Ahmet Hakan: Abdullah Gül’ün danışmanı Ahmet Sever, bir “Abdullah Gül” kitabı hazırlamıştı…   Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili ilginç bir duyumunu yazdı.   İşte Hakan’ın yazısından o bölüm:   Abdullah Gül, kitabının çıkmasını istemedi   ALDIĞIM son dedikoduyu aktarıyorum:   *   Abdullah Gül’ün danışmanı Ahmet Sever, bir “Abdullah Gül Kitabı” hazırlamıştı. Kitap büyük ölçüde ... Devamını Oku »

  • Tweet

Başbakan Davutoğlu’ndan Roman açılımı

RESIMID_15686236

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Roman STK temsilcileri ve kanaat önderleriyle, Dolmabahçe Ofisi’nde kahvaltıda bir araya geldi. Toplantıya ünlü şarkıcı Kibariye de katıldı. Davutoğlu’nun burada yaptığı konuşmadan satır başları şöyle:   1934 yılında tek parti döneminde çıkan iskan kanunu nedeniyle Kılıçdaroğlu’nu Roman vatandaşlarımızdan özür dilemeye çağırıyorum.   Mesele adayların listeye girmesi değil. Mesele romanların gönlüne girmek.   Canını malını ortaya koyan romanlara ... Devamını Oku »

  • Tweet

AKP’li vekilin derdine bak:’Fotoğrafım çirkin çıkmış..Hemen kaldırın’

akpnesrun

7 Haziran seçimlerinde yarışacak isimlerden biri ise AKP’nin İzmir adayı olan milletvekili Nesrin Ulema. Ulema’nın adaylığı açıklanır açıklanmaz ilk icraatı ise çok çarpıcı. YerelGundem.com yazarı Yusuf İnan’ın haberine göre Ulema’nın danışmanı kendisini aradı ve….İşte o haber: “Artık Türkiye’de gazetecilik yapmak mümkün değil. Telefona sarılan “Alo Kardeşim o haberi kaldır, o yayını durdur” diyor. Bu durum CHP’de de aynı, AKP’de de ... Devamını Oku »

  • Tweet

Hakan Fidan 15 gün içinde istifa edebilir!

AKP 7 Haziran’daki seçim için çalışmaları başlattı. Milletvekili adayları arasında adı geçen en önemli isim MİT Müsteşarı Hakan Fidan. Hürriyet gazetesinden Nuray Babacan’ın haberine göre Fidan’ın aday olabilmesi için 15 gün içinde istifa etmesi gerekiyor. Kulislerde, siyasete girerek seçilmesi durumunda Fidan’ın Dışişleri Bakanı olabileceği konuşuluyor. Danışmanlardan bazılarının da Meclis’e geleceği, eski Milli Eğitim Bakanı Nimet Baş’ın da Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın ilk kadın ... Devamını Oku »

  • Tweet

Hâkim isyan etti: Savcılık, Bingöl saldırısını aydınlatacak işlem yapmıyor

bingöl-saldırısı

Bingöl saldırısıyla ilgili davaya bakan Bingöl Sulh Ceza Hâkimi E. D soruşturmayı yürüten savcıyı eleştirdi. Hâkim Danışman kararında, üç ay geçmesine rağmen MOBESE görüntülerine ve TİB’den gönderilen telefon dökümlerine ilişkin hala bilirkişi incelemesinin dosyaya girmediği, yakalanamayan şüphelilerin bulunmasına yönelik ‘ciddi bir çalışmanın yapılmadığını’ belirtti. İsmail Saymaz’ın Radikal’de yer alan habere göre, Bingöl’de üç ay önce iki polisin şehit edilmesi ve ... Devamını Oku »

  • Tweet

Şişli Belediyesi’nde dayak görüntüleri ortaya çıktı

şişli

Şişli Belediyesi’nde Başkan İnönü ile Sarıgül arasında yaşanan ve Emir Sarıgül’ün istifasıyla sonuçlanan gerilimde ‘dayak’ ve ‘tahdit’ iddiaları ortaya atılmıştı. İnönü’nün danışmanı Boysan Yakar’ın dövülme anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile önceki gün istifa eden yardımcısı Emir Sarıgül arasında patlak veren gerilim sürecine ilişkin ‘dayak’ ve ‘tehdit’ iddiaları ortaya atılmıştı. Şişli Belediyesi’nde yaşanan dayağın görüntüleri ... Devamını Oku »

  • Tweet