Pazartesi , 11 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: dayak

Etiket Arşivi: dayak

Bu dayak o gazeteciyi bile isyan ettirdi..’Bu CHP mitinginde olsaydı…’

321

Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca, AKP’nin Ağrı mitinginde darp edilen başörtülü kadın için tepki gösterdi. AKP’ye yakınlığıyla bilinen Nihal Bengisu Karaca, bugünkü yazısında AKP’nin Ağrı mitinginde bir kadının darp edilerek miting alanından çıkarılmasını eleştirdi. MUHALEFET PARTİSİ MİTİNGİNDE OLSAYDI? Yazısında tablonun çok kötü olduğu tespitini yapan Karaca, “Başörtülü bir kadın, önce etrafında bulunan katılımcılarla bir tartışma içine giriyor. Sonra sivil polis ... Devamını Oku »

  • Tweet

Flaş…Flaş..Kabataş değil Ağrı…AKP mitinginde başörtülü kadını böyle dövdüler..

akpagrı

AKP’nin Ağrı’da düzenlediği miting alanına giren bir kadın, zafer işareti yapınca darp edilerek gözaltına alındı. AKP’nin Ağrı mitingi sırasında miting alanına giren bir kadın zafer işareti yapınca polis ve Davutoğlu’nun korumaları tarafından darp edildi. Günlerdir propagandasının yapıldığı ve resmi araçların Ağrı Valiliği’nin talimatı ile tahsis edildiği mitinge gelen başörtülü genç kadın, alanda zafer işareti yapınca polis ve Davutoğlu’nun korumaları tarafından ... Devamını Oku »

  • Tweet

Zana’dan inanılmaz açıklama:’O savcı beni dövmeye çalıştı..Kamera var diye…’

zanaalmanya

Hollanda’nın Den Haag şehrinde İç Anadolu Kürtleri HDP ile dayanışma etkinliği düzenlendi. Etkinliğe HDP Ağrı milletvekili adayı  Leyla Zana, HDP Konya Milletvekili Adayı Battal Odabaşı, HDP Aksaray Milletvekili Adayı Bircan Duman da katıldı. ‘GELECEK OYLAMASI’ ANF’de yer alan habere göre Zana burada yaptığı konuşmada 7 Haziran sçimlerinin önemine değindi. Zana  “Sizler şimdiye dek istediğiniz yere oy verdiniz, şimdiden sonra çocuklarınızı ... Devamını Oku »

  • Tweet

Rıza Kocaoğlu ve Emrah Serbes’e 1 Mayıs dayağı

21mayıs

Beşiktaş’taki 1 Mayıs gösterileri müdahelenin en sert görüntülerine sahne oldu. Polisin tazyikli su ve biber gazı ile müdahalesine, grup taş atarak karşılık verdi. Gruplar ara sokaklara kaçtı.Müdahale sırasında aralarında yazar Emrah Serbes’in de bulunduğu onlarca kişi yaralandı. Serbes, yakın arkadaşı oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun yardımıyla bir kafeye götürüldü. Twitter’dan Emrah Serbes’in durumunun iyi olduğunu duyuran Kocaoğlu, annesine de ” İyiyiz anne ... Devamını Oku »

  • Tweet

Karakolda dayak iddiası

dayak

Antalya’da kuyumcu, 28 yaşındaki Halil Kara, Hıristiyan olduğu için geçen ocak ayında gittiği adliyede görevli polislerden şiddet gördüğünü öne sürerek şikâyetçi oldu. Kara hakkında ise polislere küfrettiği ve kamu malına zarar verdiği iddiasıyla dava açıldı. Muratpaşa İlçesi’nde kuyumculuk yapan ve bir kafeterya işleten Halil Kara, iddiaya göre, 5 Ocak günü alacaklı olduğu kişiler tarafından, kendileri hakkında başlattığı icra takibini kaldırması ... Devamını Oku »

  • Tweet

Polisten ‘ters cevap verdi’ dayağı

polis

İstanbul’da, trafikte önleyici arama yapan üç polis, iddiaya göre, sorulara ters cevap verdiği için 50 yaşındaki Yılmaz Paşaoğlu’na bir cisimle vurarak, burnunu kırdı. Zorla yere yatırılıp üzerine çıkılan Paşalıoğlu, bayıltılana kadar dövüldü. İsmail Saymaz’ın radikal.com.tr’de yer alan haberine göre, İstanbul ’da yaşayan 50 yaşındaki Yılmaz Paşalıoğlu, 23 Mart günü saat 02.00 dolaylarında Üsküdar’daki evine gitmek üzere Kadıköy’den taksiye bindi. Önleyici ... Devamını Oku »

  • Tweet

Kadın yüreği !

kadındayak

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sevgililerin kavgası karakolda bitti. Gece yarısı yaptıkları kavga nedeniyle birbirleri hakkında şikayetçi olan çift, sabahın erken saatlerinde karakoldan çıkarak bindikleri taksi ile evlerinin yolunu tuttu. Gördüğü şiddet nedeniyle başına 7 dikiş atılan kadının, karakoldan çıktıktan sonra ayakta durmakta güçlük çeken erkeğe şefkati ve yürüyebilmesi için omuz vermesi dikkat çekti. Bir ihbar üzerine iki sevgilinin kavga ettiği bilgisini ... Devamını Oku »

  • Tweet

‘Şişeci’ imam hatip müdürüne işkenceden gözaltı

fft107_mf3905323

Eskişehir’de 2 öğrenciyi sınıfta pet su şişenin üzerine oturtmak istediği, ayrıca sınıftaki öğrencileri hortumla sıra dayağından geçirdiği öne sürülen İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ü.D. gözaltına alındı. Eskişehir’in Beylikova ilçesinde 2 öğrenciyi sınıfta pet su şişenin üzerine oturtmak istediği, ayrıca sınıftaki öğrencileri hortumla sıra dayağından geçirdiği öne sürülen İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ü.D. gözaltına alındı, hakkında da adli ve idari soruşturma ... Devamını Oku »

  • Tweet

Sonunda bu da oldu.. AKP’yi kızdıran anketçiyi dövdüler

muratgezicı

AKP’nin oy oranını yüzde 39 olarak açıklayan Gezici Araştırma Şirketi’ne baskın ve teftişten sonra ölüm tehditleri de başladı. Şirketin Sahibi Murat Gezici, “Bu sonuç seni yolun sonuna getirecek’ mesajları geldi, yargıya intikal ettirdim” dedi. Murat Gezici, oturduğu apartman girişinde 3 kişinin saldırısına uğradığını aralarında itişme olduğunu ve olaya ilişkin görüntü kayıtlarını da yargıya teslim ettiğini açıkladı. BASKIN GİBİ TEFTİŞ! Sözcü’den ... Devamını Oku »

  • Tweet

Doktordan ameliyathanede hemşireye yumruk !

doktor

Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi’nde görevli hemşire Nursel Algım, ameliyat sırasında Ortopedi ve Travmatoloji bölümü araştırma görevlisi Dr. Feyzi Kılıç’ın hakeret edip, yumruk attığını ileri sürerek şikayetçi oldu. Tıp Fakültesi Dekanlığı önünde toplanan 20 kadar hemşire olayı protesto ederken, dekanlık binasından çıkan Dr. Feyzi Kılıç’a ’yuh’ çektiler. Sağlık-Sen Şube Başkanı Abdullah Duman, “Sorumlunun hakettiği cezayı alması için ... Devamını Oku »

  • Tweet