Pazar , 10 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Devlet Bahçeli

Etiket Arşivi: Devlet Bahçeli

Davutoğlu, Bahçeli’nin ardından Kılıçdaroğlu’nu da yuhalatmadı

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kars’ta yaptığı konuşmada Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yuhalatmayarak “Hayır, yok yuhalamayın, biz eleştiririz ama yuhalamayız. Ben Osmaniye’de Devlet Bahçeli’yi yuhalatmamıştım. O da örnek almış beni Iğdır’da yuhalatmamış. Liderlerin birbirine saygı göstermesi güzeldir” dedi. Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran seçimi için Kars’ta düzenlenen mitingde konuştu. Davutoğlu konuşmasında ... Devamını Oku »

  • Tweet

Parti başkanı gibi: Bahçeli’nin miting gününde Erdoğan da miting yapacak!

I

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 Mayıs cumartesi günü İzmir’de 52 bin kişilik Atatürk Stadı’nda miting yapacak. Erdoğan, miting için aynı gün saat 17.30’da İzmir’e gelecek. Erdoğan, İzmir mitingini, Gündoğdu Meydanı’nda saat 15.00’te MHP mitinginde Genel Başkanı Devlet Bahçeli konuşacağı için 52 bin kişi kapasiteli Atatürk Stadı’nda yapacak. Cumhurbaşkanı saat 18.00’de başlaması planlanan stat mitinginin ardından saat 19.30’da İzmir Valiliği, İzmir ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bahçeli: ‘AKP’nin siyaseti iflas etti; Erdoğan, makamında fiilen düştü’

fft107_mf4386176

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) , seçim beyannamesini 3 Mayıs Türklük Günü dolayısıyla bugün açıklıyor. Ankara Arena Spor Salonu’nda partililere hitap eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli konuşmasında şunları söyledi: MHP toplumsal onarım iddiasıyla huzurlu gelecek milli ahlaklı ve adaletli yönetim vaadiyle milletimizin huzurundadır. Biz bu aziz vatanı ağırlıklarından kurtarmaya talibiz. Biz bu güzel ülkeyi arsızın, kansızın, hırsızın, uğursuzun elinden kurtarmaya yeminliyiz. Biz bu necip ... Devamını Oku »

  • Tweet

MHP lideri Bahçeli’den yeni seçim hamlesi

Devlet-Bahçeli-12

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) seçimle ilgili miting, reklam ve propaganda etkinliklerine sandık öncesinde hız verecek, 7 Haziran yaklaşırken ekranlarda daha sık görünecek. Hedef “kararsız seçmenin aklında kalmak. MHP Lideri Devlet Bahçeli, diğer liderlerin aksine seçime yaklaşık 40 gün kalmasına rağmen henüz meydana inmedi. Bahçeli gazetecilerin, “Beyannameyi açıklamakta biraz geç kalmadınız mı?” sorusuna, “Siyasi taktik icabı böyle yapıyoruz. Biz kongre için ... Devamını Oku »

  • Tweet

‘Çatı’dan sürpriz çıktı: İhsanoğlu MHP’den aday!

ekmeleddin-ihsanoglu

Aday listelerinin Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) verilmesine bir gün kala Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) sürpriz adayı ortaya çıktı. Haber Türk gazetesinden Saliha Çolak’ın haberine göre, MHP, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile birlikte “çatı aday” olarak belirlediği Ekmeleddin İhsanoğlu’nu aday gösterecek. MHP kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında İhsanoğlu partiye gelerek MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye desteğinden dolayı teşekkür ... Devamını Oku »

  • Tweet

Seçim ittifakı suya düştü

BAHÇELİ

MHP ile BBP arasındaki ittifak arayışları sonuçsuz kaldı. Bahçeli, BBP lideri Destici’yle görüşmedi. Anketlere göre, iki parti seçime birlikte girse yüzde 25 civarı oy alacaktı. Milletvekili aday listelerinin Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim edilmesine saatler kalmışken MHP ile BBP’nin seçim ittifakına yönelik arayışların sonuçsuz kaldığı ortaya çıktı. BBP, geçtiğimiz günlerde ittifak konusunu konuşmak üzere MHP lideri Devlet Bahçeli’den resmî olarak ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bahçeli, Savcı Kiraz’ın katlini lanetledi, ‘Berkin bir kez daha öldü’ dedi

devlet-bahceli-rusveti-saklamak-icin-cirpiniyor_921067_720_400

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın vahşice öldürülmesini lanetlediğini söyledi. Bahçeli, Berkin Elvan soruşturmasını yürüten Savcı Kiraz’ın öldürülmesiyle Berkin Elvan’ın da bir kez daha katledildiğini vurguladı. Bahçeli, Kiraz’ın öldürülmesinin ardında gizlenmiş şifreli amaçlara odaklanmak gerektiğini belirtti. Ayrıntılar geliyor… CNTTÜRK Devamını Oku »

  • Tweet

Bahçeli’nin yeni formülü TT yolunda:Siyaset Kharkiv Metrosu’

bahceli_5988

MHP Lideri Devlet Bahçeli, daha önce de gerek köşk formülü, gerekse matematiksel hesaplamalarla tutmayan grafiklerine bir yenisini ekledi. Bahçeli, kurmaylarıyla yaptığı değerlendirmede, siyasette şekillenen yeni tabloyu, merkez parti tanımını ve MHP’nin bu tablodaki yerini bir metro grafiğiyle açıkladı. DİĞER PARTİLERDEN MERKEZE GEÇİŞ OLACAK MHP’nin milli, manevi hassasiyetler taşıyan, ülkenin bölünmesinden kaygı duyan, hükümete dönük yolsuzluk görüntüsünden rahatsız olan, ‘vatan’ tanımının ... Devamını Oku »

  • Tweet

Gür: ‘MHP seçmeninin partiyi ana muhalefete taşıma gücü var ama…’

200420130135123493999

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 21 Mart’ta Olağan Kongre için toplanıyor, ardından seçim çalışmaları yoğunlaşacak. AG Araştırma Şirketi Başkanı Adil Gür, MHP seçmeninin partiyi ana muhalefete taşıma potansiyeli olduğunu söyleyen ancak gelecek kaygısı taşıyan seçmenin partiye oy vermediğini söylüyor. 7 Haziran seçimleri tüm siyasi partiler için kritik anlamlar taşıyor. “Başbakan Davutoğlu liderliğindeki AKP, Tayyip Erdoğan dönemi ile karşılaştırıldığında ne kadar oy ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bahçeli: ‘Uzmanlar varken Erdoğan ekonomiye karışmasın’

08-03-2014-mhp-genel-baskani-devlet-bahceli-vezirkoprude

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 25’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için adaylık başvurusunda bulundu. Parti Genel Merkezi’nde adaylık başvurusu yapan Bahçeli, basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Bahçeli, döviz kurundaki artış hatırlatılarak ekonomik gelişmeler konusunda bir endişe duyup duymadığı sorusuna, “Türkiye ekonomik yönden bunalım içerisinde. Çıkış yolu itibariyle gösterilen çabalarda ekonomi bilimiyle ters düşen yaklaşımlarla doludur. Cumhurbaşkanı ... Devamını Oku »

  • Tweet