Cuma , 15 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: diyanet isleri baskanı

Etiket Arşivi: diyanet isleri baskanı

Erdoğan tasarrufu eleştirdi: ‘Senin bineceğin Mercedes’in fiyatı ne ya’

29267524

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize’de toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in makam aracıyla ilgili konuştu. ”Diyanet İşleri Başkanımız, tutmuş o Mercedes arabayı ben satılsın dedim diyor ve sattırıyor” diyen Erdoğan, ”Halbuki benim bilgim olsa, ben derdim ki Mehmet hocam ne yapıyorsun, niye satıyorsun? Senin bineceğin Mercedes’in fiyatı ne ya, gazetelerin attığı manşetlere niye bakıyorsun?” dedi.   Cumhurbaşkanı Erdoğan, ... Devamını Oku »

  • Tweet

Özdemir’den Diyanet ve ‘rapor alan’ Özel Paşa’ya inanılmaz tweetler!

cüneyt

Kanal D Anchormanı gazeteci Cüneyt Özdemir Türkiye’de gündemin önemli maddeleri arasında yer alan Diyanet İşleri Başkanı Görmez’in milyonluk makam arabası ve sağlık sorununu gerekçe gösterip izne ayrıldığı açıklanan Genelkurmay Başkanı Necdet Özel hakkında çarpıcı mesajlar yayınladı. GÖRMEZ’E MAKAM ARACI TEPKİSİ Özdemir Twitter’den ‘Araba bir makam ölçüsü…Makam=Marka’ ve ‘Bir lokma, bir hırka, bir de milyonluk araba..Yarabbi Şükür….’yazdı ÖZEL’İN İZNE AYRILMASI Özdemir, ... Devamını Oku »

  • Tweet

Eleştiriler artınca 1 milyonluk aracını feda etti..Görmez çok üzgün çok !

diyanet

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Habertürk’te katıldığı canlı yayında, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın aldığı iddia edilen 1 milyonluk makam aracıyla ilgili konuştu. Alınan arabanın kesinlikle zırhlı olmadığını söyleyen Görmez, aracın iade edileceğini açıkladı. Görmez’in canlı yayında yaptığı açıklamalar şöyle: “Bakanlar Kurulu sadece kurumlara belli bir baremin üzerinden araç alınacaksa izin veriyor. O izni valiliklere de veriyor. Araç talebi bizden geldi. Mevcut ... Devamını Oku »

  • Tweet

Aldım ama hele bir sorun..Niye aldım

mehmet

Diyanet İşleri Başkanlığı, başkan Mehmet Görmez7e alınan lüks makam aracına ilişkin ikinci bir açıklama yaptı. Acıklamada aracın neden alındığı ve  fiyatı belirtildi. GÖRMEZ’İ YOLDA BIRAKMIŞ Başkanlık’tan yapılan yazılı açıklamada; Diyanet İşleri Başkanı Görmez’in kullandığı aracın yoğun kullanım nedeniyle yıprandığı, zaman zaman da Görmez’i göreve giderken yolda bıraktığı belirtildi.Sonra da yeni makam aracı için net rakamlar kamuoyuna duyuruldu. Açıklamada, yeni araç ... Devamını Oku »

  • Tweet