Çarşamba , 27 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: doktor

Etiket Arşivi: doktor

Evren’in kızları yine nefret kustu!

kenan-evren

Kenan Evren’in kızı Şenay Evren Gürvit Hürriyet Gazetesi’ne teşekkür ilanı verdi. Verdiği ilanla babasının doktoruna teşekkür eden Gürvit bir yandan da kamuoyuna nefret kustu. İşte o teşekkür yazısındaki ilgili bölüm: “Ailemizin ulu çınarı, Genelkurmay Başkanı olduğu dönemde mecbur kalarak ateş topuna döndürülen Ülkemizi uçurumun kenarından çekip alan, halkımızın %92’sinin göz yaşını dindiren, hayır duasını alan ve onların oyu ile Cumhurbaşkanı ... Devamını Oku »

  • Tweet

Vali Şahin koltuğunu 5 dakikalığına bile vermedi

1762323

İstanbul’daki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, bir grup öğrencinin valiliği ziyaretiyle başladı. İstanbul Valisi Vasip Şahin daha önceki törenlerde olduğu gibi geleneksel şekilde koltuğunu küçük çocuğa devretmedi, sandalye çekip yanına oturttu.   Beşiktaş Lütfi Banat İlköğretim Okulu öğrencileri, İstanbul Valiliği’ni ziyaret etti. Öğrenciler, ziyarette Vali Şahin’e çiçek hediye etti. Şahin de çocuklarla bir süre sohbet ederek isteklerini ... Devamını Oku »

  • Tweet

Doktordan ameliyathanede hemşireye yumruk !

doktor

Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi’nde görevli hemşire Nursel Algım, ameliyat sırasında Ortopedi ve Travmatoloji bölümü araştırma görevlisi Dr. Feyzi Kılıç’ın hakeret edip, yumruk attığını ileri sürerek şikayetçi oldu. Tıp Fakültesi Dekanlığı önünde toplanan 20 kadar hemşire olayı protesto ederken, dekanlık binasından çıkan Dr. Feyzi Kılıç’a ’yuh’ çektiler. Sağlık-Sen Şube Başkanı Abdullah Duman, “Sorumlunun hakettiği cezayı alması için ... Devamını Oku »

  • Tweet

Galatasaray’da Melo depremi

melo

Liv Hospital’da ameliyat edilen Brezilyalı oyuncunun durumuna ilişkin doktor Hakan Oruçkaptan önemli ifadeler kullandı. Oruçkaptan, “Ameliyat başarılı geçti. Sol ayağında ciddi bir kuvvet kaybı vardı. Spinal kanalı ileri derecede dolduran yerde parçalar vardı. Durumu gayet iyi. Felipe Melo çok kuvvetli olduğu için 4 hafta içinde takımla çalışmasını öngörüyoruz. Belki erken döner o sürece bağlı. Melo’yu 4-6 hafta aralığında bir sürenin ... Devamını Oku »

  • Tweet

Doktorum dedi, otobüsün çarptığı yaralıyı…

kaza

İstanbul Bahçelievler’de bir halk otobüsünün çarptığı kazazedeye çevredeki bilinçsiz vatandaşlar müdahale edince istenmeyen görüntüler ortaya çıktı. Yabancı uyruklu olan ve kendisinin doktor olduğunu söyleyen alkollü bir kişi, yaralının kafasını yere çarptı. Yaralanan şahıs için bir süre ambulansın gelmesi beklendi. Ambulansın bir türlü gelmemesi üzerine yerde yatan yaralıya vatandaşlar müdahale etmek istedi. Bu sırada sarhoş olduğu iddia edilen yabancı uyruklu bir ... Devamını Oku »

  • Tweet

Cezaevinde cinsiyet değişimine onay

cezaevi

Cinsel kimliğine ilişkin sorun yaşayan ismini ve cinsiyet değiştirme talebinde bulunan çeşitli suçlardan hükümlü 28 yaşındaki Y. A. Maltepe Cezaevi’nde olduğu sırada mahkemeye başvurdu. Cinsel kimlik bozukluğu olduğuna ilişkin alınan doktor raporuyla ilk önce Y. A.’nın ismi Anadolu 6. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından geçtiğimiz yıl Ocak ayında Aslı A. olarak değiştirildi. İsim değişikliğinin ardından Aslı A.’nın cinsiyet değiştirme talebi ise ... Devamını Oku »

  • Tweet

Diren Güdük Necmi…

guduk

Hababam Sınıfı’nın Güdük Necmi’si Türk sinemasının usta oyuncusu 76 yaşındaki Halit Akçatepe felç geçirdi. Akçatepe, geçtiğimiz hafta rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Akçatepe’nin sağlık durumuyla ile Prof. Dr. Serdar Kahraman, Show haber’e açıklama yaptı. Kahraman, Akçatepe’nin felç geçirdiğini sağ tarafını kullanamadığını belirtti. Kahraman, sanatçının yürüyemediğini, konuşmakta güçlük çektiğini ifade etti. Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet