Çarşamba , 3 Haziran 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: elahattin Demirtaş

Etiket Arşivi: elahattin Demirtaş

Ahmet Hakan’dan hükümete ‘kıyak’ vaadi: “Demirtaş’a sorduğumuzun yüzde 25’ini sorarız, arada ‘bal gibisiniz’ deriz”

ahmethakannnn

Geçtiğimiz günlerde CNN TÜRK’teki programına HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş‘ı konuk eden Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, gelen mesajlarda ‘Demirtaş’ı parlatmakla’ suçlanmıştı. Suçlamalarla ilgili Hakan, sizin partinin liderleri gelsin onları da parlatalım demişti. O suçlamalara bugünkü köşesinden de yanıt veren Hakan, hükümete de ilginç bir çağrı yaptı. Ahmet Hakan’ın  “Demirtaş’ı mı parlatıyoruz” başlığıyla 30 Mayıs 2015 tarihinde Hürriyet’te yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle: ... Devamını Oku »

  • Tweet

Avrupa Parlamentosu, seçimleri büyük bir heyetle izleyecek

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz, muhalefet partileri CHP, HDP ve MHP’ye, 7 Haziran’daki genel seçimleri yakından takip edecekleri mesajını vererek, Türkiye’ye teknik uzman kadrosuyla birlikte geniş katılımlı bir heyet göndereceklerini söyledi. Amerika’nın Sesi’nin (VOA) edindiği bilgilere göre, Schulz, Türkiye’deki seçim için “kritik” ve “İnsanlar geleceğiyle ilgili karar verecek” değerlendirmesi yaptı. Avrupa Parlamentosu Başkanı Schulz, iki günlük Türkiye ziyareti kapsamında Ankara’da ... Devamını Oku »

  • Tweet