Perşembe , 23 Nisan 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: elif çakır

Etiket Arşivi: elif çakır

Elif Çakır’ın hesabından inanılmaz Kabataş tweetleri…Nedeni çok ilginç !

elıfcakıryalan

Kabataş yalanının en önemli isimlerinden  gazeteci Elif Çakır’ın Twitter hesabından “Yanıldım. Gaflete düştüm. Olmamışa, oldu dedim. Görmediğime, gördüm dedim. Erdemlilik yolundakiler, beni bağışlayabilecek misiniz?” şeklinde mesajlar paylaşılması şaşkınlık yarattı.Elif Çakır’ın twitter hesabındaki paylaşımların devamında da “Vicdânımızı üç kuruşluk dünyâ hayâtına sattık” diye yazıldı. Cumhuriyet’te yar alan habere göre Kabataş olayı ile ilgili yazıldığı anlaşılan “pişmanlık” mesajlarını okuyanlar ne olduğunu anlamaya ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’li vekil ‘Kabataş yalancısına’ öyle bir fırça attı ki….Programı bitirip kaçtı!

elif3

CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, Ülke TV’de Elif Çakır’ın sunduğu programda Bülent Arınç – Melih Gökçek gerginliğinin sorulmaması üzerine Elif Çakır’a tepki gösterdi. ANKARA’YI ‘PARSEL PARSEL SATTI’YI NEDEN SORMUYORSUNUZ? Kabataş’ta bir kadının eylemciler tarafından darp ve taciz edildiği şeklinde yalan haber yapan Elif Çakır’ın Ülke TV’de yayınlanan programına katılan İstanbul Milletvekili Faik Tunay, son günlerde Bülent Arınç ile Melih Gökçek ... Devamını Oku »

  • Tweet

Canlı yayında Erdoğan’a ‘Zalim’ denilince o gazetecinin rengi attı !

emıne

Kabataş yalanının mucidi Elif Çakır’ın sunduğu Ülke TV’de yayınlanan “Söz Bitmeden” programının konuğu Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan oldu. “1 KİŞİ DE OLSA YAPILANLAR SUÇ KAPSAMINDADIR” Gezi Direnişi ile ilgili konuşan Tarhan şunları kaydetti; “Benim hayatım vandallara, sapıklara, şiddet içerikli eylemler ile mücadele ile geçti. Ben polis aracının yakılmasını elbette tasvip etmem. Böyle bir şey olabilir mi? Kabataş olayında bozuk ... Devamını Oku »

  • Tweet

Eskiye gidelim, biraz da gülelim…Sırrı Süreyya ve o gazeteci canlı yayında karşılaşınca…

111

Türk siyasetinin belki de son dönemlerdeki en renkli ve polüler isimlerinden biri hiç kuşkusuz HDP’li Sırrı Süreyya Önder…Politik duruşunun ve birikiminin yanı sıra hazır cevap ve nüktedan kişiliğiyle dikkat çeken Önder yaklaşık bir yıl önce CNNTürk’te canlı yayına katılmıştı.. Akif Beki’nin moderatörlüğündeki programda karşısına çıkan isim ise bugün Kabataş yalanının mucidi olarak anılan gazeteci Elif Çakır olmuştu… Önder ve Çakır’ın ... Devamını Oku »

  • Tweet

YANDAŞ MEDYADA KABATAŞ PANİĞİ

çakır

Gezi sırasında yaşandığı iddia edilen Kabataş olayının yalan olduğunun ortaya çıkması üzerine AKP, adeta seferberlik ilan etti. Yandaş gazetelerin 13 yazarı dün aynı başlıkla çıkarak yalanı savunmaya devam etti. Gezi Parkı Eylemleri sırasında yaşandığı iddia edilen ve tüm Türkiye’yi ayağa kaldıran ünlü “Kabataş Skandalı”nın komplo olduğunun ortaya çıkması, AKP’de paniğe yol açtı. Taraf’ın, AKP’nin Kabataş yalanı ile ilgili yaptığı seçim ... Devamını Oku »

  • Tweet

Kabataş yalanıyla seçim hesapları

kabatas

Gezi Parkı eylemleri sırasında yaşandığı iddia edilen ünlü “Kabataş Skandalı”nın komplo olduğu, 20 aylık soruşturmanın sonucunda netleşti. İki ayrı savcı, yüzlerce emniyet mensubu, dönemin Başbakanlık danışmanları, “yandaş gazetecilerin” bizzat iştirak ettiği soruşturma soncunda, skandalın yaşandığına yönelik tek bir bilgi, belge ve görgü tanığı bulunamadı. Kabataş olaylarının baş mimarı olarak anılan Star gazetesi eski yazarı Elif Çakır’ın avukatı Fidel Okan’ın açıklamaları, ... Devamını Oku »

  • Tweet

Varan 1:Kabataş yalanı patladı, o gazeteci feryat figan ağladı !

kabatas

Gezi Parkı protestolarının yaşandığı dönemde  Zehra Develioğlu isimli kadının Kabataş’ta saldırıya uğradığı iddiasını ortaya atan ‘ gazeteci’ Elif Çakır’ın avukatı olan Fidel Okan, “Kabataş iddiası kurgu ve düzmece” sözleri nedeniyle kendisine tepki gösteren müvekkili için “Kabataş Yalancısı’ olarak ömrünün sonuna kadar o gelinle beraber anılacak” dedi. Fidel Okan, Kabataş’da saldırı iddialarının asılsız çıkmasının ardından Elif Çakır’ın kendisini aradığını telefonda feryat ... Devamını Oku »

  • Tweet

Pekiiii, Kabataş yalanı için kimler, neler söylemişti…

yalcin-akdogan-zir-cahil-bir-yazar-takimi-var_656407_720_400

Türkiye yakın tarihinin belki de en utanç verici yalanlarından biriydi Kabataş olayı uydurması… Gezi isyanıyla birlikte  ortaya atıldı… AKP’li belediye başkanının gelininin gezi eylemcisi olduğu iddia edilen bir grubun saldırısına uğradığı başta dönemin başbakanı Erdoğan tarafından defalarca dile getirildi…Star Gazetesi yazarı Elif Çakır’da mağdur olduğunu iddia eden o kişiyle konuşup haberleştirdi. Yalanı ilk çürüten ise Kanal D haberin olayın tüm ... Devamını Oku »

  • Tweet

Kabataş’ta aslında ne olmuştu..İşte o görüntüler

111

Türkiye Gezi isyanıyla birlikte çok ilginç bir olayla da karşılaştı..AKP’li belediye başkanının gelininin gezi eylemcisi olduğu iddia edilen bir grubun saldırısına uğradığı başta dönemin başbakanı Erdoğan tarafından defalarca dile getirildi…Star Gazetesi yazarı Elif Çakır’da mağdur olduğunu iddia eden o kişiyle konuşup haberleştirdi. Bugün çakır’ın avukatının itiraflarıyla ortaya çıkan yalanı ilk çürüten ise Kanal D haberin olayın tüm görüntülerini yayınlaması oldu..İşte ... Devamını Oku »

  • Tweet

Kabataş yalanını bitiren itiraf… Utanacaklar mı acaba ?

1

Star gazetesi yazarı Elif Çakır’ın Gezi olayları dönemindeki avukatlarından Fidel Okan, Kabataş olayının gerçek dışı olduğunu belirtti. Avukat Okan, sosyal medyadan yayınladığı mesajında; ‘Verdiğiniz zararın farkında mısınız?’ diye sordu ve Kabataş olaylarının kurmaca ve kandırmadan kandırmacadan ibaret olduğunu belirtti. Fidel Okan yazısında ayrıca, Twitter fenomeni Fuat Avni ile ilgili DM yazışmaları haberinin tam bir kandırmaca ve kumpas olduğunu ifade etti. ... Devamını Oku »

  • Tweet