Çarşamba , 15 Nisan 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: erdoğan

Etiket Arşivi: erdoğan

Erdoğan bu anketi gördü, mitinglerini iptal etti…Saraya ‘Başkanlık şoku’

erdomıtıng

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “teşekkür mitinglerini” iptal etmesinin altından, kendine sunulan ankette, 400 milletvekili istemini AKP’lilerin yüzde 44’ü, halkın da yüzde 72’si yanlış bulması çıktı.   Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan’ın, 7 Haziran seçimlerini kısa bir süre kala “teşekkür mitinglerini” iptal etmesinin sırrı çözüldü. TARAF’ın hükümet üyelerinden edindiği bilgiye göre, Erdoğan’ın sahalardan çekilmesinde anket sonuçları etkili oldu. AKP’ye yakın iki şirketin, son olarak ... Devamını Oku »

  • Tweet

Demirtaş’tan Erdoğan’a yılın tweeti:’Kim olduğumu sormuşsun, tanışalım mı’

demırtas

Selahattin Demirtaş Twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a esprili bir mesaj gönderdi.   Demirtaş önce; “Kim olduğumu sormuşsun, tanışalım mı?” yazarken bundan hemen sonra da “7 Haziran’da” tweetini gönderdi.   Bu tweetler sosyal medyada hızla yayıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün yaptığı açıklamada Demirtaş’a yanıt vermiş ve “Yahu siz kendinizi ne sanıyorsunuz, siz bu devleti milleti ne sanıyorsunuz? Çözüm süreci askeri bir zorunluluğun değil, siyasi ... Devamını Oku »

  • Tweet

İş dünyası şokta…Erdoğan’dan TÜSİAD Başkanı’na açık tehdit

erdoğan-1

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi ve beraberindeki heyeti Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, buradaki konuşmasında TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes’e yüklendi. Erdoğan, “TÜSİAD Başkanı yaptığı açıklamalarla iş dünyasını tedirgin ediyor. Ağzından çıkanı kulağı duysun” dedi. “TÜSİAD BAŞKANI İŞ DÜNYASINI TEDİRGİN EDEN BİR TAVIR İÇİNDE” Şimdi Türkiye’de gerek ihracat noktasında, gerek ekonomiyle ilgili konularda, en hassas olması gereken kurumların ... Devamını Oku »

  • Tweet

Fuatavni’den Babuşçu için şok iddia…Davutoğlu’na ağır sözler !

fuat

Twitter fenomeni Fuat Avni, 7 haziran seçimlerine ilişkin çok çarpıcı iddialarda bulundu. Fuat Avni, Ak Saray’da seçim süreci boyunca adayların nasıl bir yol çizileceği konusunda toplantı düzenlendiğini iddia etti. İşte Fuat Avni’nin o iddiaları… 1. Seçim çalışmaları için Kaçak Saray’da ….’in avaneleri toplantılar düzenliyor. Toplantı kararları teşkilata gönderiliyor. 2. Toplantıda en çok medya üzerinden yürutülecek kampanyalar ele alınıyor. AKP’liler TV ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’li Aygün’den Erdoğan’a Ağrı suçlaması:’Ölüme göndermek fıtratları gereği’

huseyin-aygun-den-nefret-dolu-sozler_16.07.2014_11.52

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Ağrı’daki olay üzerinden yüklenirken, “Ağrı’da 15 askeri oy uğruna ölüme sürüklemeleri ‘fıtratları’ gereğidir” dedi. Aygün, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Hedefinde yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olan Aygün, Ağrı’daki olaya değindi. ANKA’nın haberine göre Aygün, “Tayyip Erdoğan zamanında asker için ‘kelle’ demişti. Bu sözden dolayı bir kaç kuruş tazminata da mahkum edilmişti. ... Devamını Oku »

  • Tweet

Demirtaş’tan Erdoğan’a ‘IRA’ yanıtı: ‘Kitabı tersten okuma’

demirtaş-erdoğan-657x317

HDP lideri Selahattin Demirtaş, HDP Genel Merkezi’nde Reuters’ın sorularını yanıtladı. Demirtaş  şu anda oylarının yüzde 10’nun biraz üstünde olduğunu, barajı aşacaklarına inandıklarını kaydederek, “Daha önce bize oy vermeyi hiç düşünmemiş büyük yığınlar artık oy vermeyi düşünür hale geldiler. Hedefimiz 100 milletvekili ve yüzde 15 oy oranı” dedi. IRA YANITI Erdoğan’ın izleme heyeti oluşturulmasına yönelik itirazlarının ardından somut bir adım atılamamasının ... Devamını Oku »

  • Tweet

Fuatavni’den Ağrı için korkunç iddialar:’Emri veren Efkan Ala..Amaçları HDP ve MHP’yi..’

fuat

Twitter fenomeni Fuat Avni, Ağrı’da yaşanan  çatışmaya ilişkin çok çarpıcı iddialarda iddialarda bulundu. Fuat Avni, operasyonun Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala ve MİT Eski Müsteşarı Hakan Fidan tarafından kontrollü olarak çıkarıldığını yazdı. Fuat Avni, @fuatavni_f hesabından şunları ifade etti: *….. en büyük korkusu HDP’nin barajı aşacak olması. Fidan yeniden göze girmek için azami gayret gösteriyor. *HDP’nin oylarına yönelik iki kirli ... Devamını Oku »

  • Tweet

Flaş..Flaş…Adaylıktan çekilen AKP’li Ekmen’den Erdoğan’a şok suçlama !

ekmen-dilekcesini-paylasti-42320

AKP’nin Batman 2. sıra adaylığından çekilen Mehmet Emin Ekmen, ilk hazırlanan listede İstanbul 1. Bölge’den gösterildiği ancak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önüne giden listenin değiştirildiğini ve Batman’a kaydırılması nedeniyle istifa ettiğini açıkladı. Partilerin aday listelerinin açıklamasından sonra AKP’de önce Diyarbakır 6. sıra adayı Abdurahman Kurt, ardından da AKP’nin Batman 2. sıra adayı Mehmet Emin Ekmen adaylıktan çekildi. Batman’ın yerel gazetelerinden Batman Postası, ... Devamını Oku »

  • Tweet

Erdoğan: Mezhebini din edinmiş olanlarla başımız dertte

erdokabatas

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kutlu Doğum Programı’na katıldı. Erdoğan konuşmasında “Mezhebini din edinmiş olanlarla başımız dertte” dedi. İşte Erdoğan’ın burada yaptığı konuşmadan satır başları: DEAŞ gibi terör örgütlerinin yarattığı tahribat İslam düşmanlarının çabalarını bile geride bırakmıştır. Bu durumda bize düşen Allah’ın ipine sımsıkı sarılarak ümmetin birliği beraberliği için daha çok çalışmaktır. Biz bu yükün ağırlığının bilincindeyiz. Mezhepçilik, ümmetçilik bugün İslam ... Devamını Oku »

  • Tweet

Erdoğan yine TÜSİAD’a çattı: Bunlar haddini bilmiyor

erdogaaaaaa

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes’ın ekonominin gidişatına yönelik açıklamalarına cevap verdi. Erdoğan, “Bunlarda insaf yok. Sermayeleri 1’e 5 katladı şımarıklığı içinde bunları yapıyorlar” diye konuştu.   Cumhurbaşkanı TÜSİAD’ı şu sözlerle eleştirdi: Seçime 31 parti katılıyor. Nasıl oluyor da diktatör oluyoruz. Eski Türkiye’nin neyi daha iyiydi Allah aşkına. 10 senede bir darbe olan bir Türkiye. 16 ... Devamını Oku »

  • Tweet