Salı , 12 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: fuatavni

Etiket Arşivi: fuatavni

Operasyonu Fuatavni duymasın diye öyle bir önlem aldılar ki !

11fuatavnı

Mesut Hasan Benli  ve  Toygun Atilla’nın  Hürriyet’te yer alan haberine göre  gazeteci, siyasetçi, iş dünyası ve bürokratlardan oluşan 48 kişiyi terör ve suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle, sahte isimlerle ‘usulsüz’ dinledikleri iddia edilen 25 üst düzey emniyet müdürü gözaltına alındı. 7 polis aranıyor, şüphelilerden 2’si tutuklu. Bu arada Twitter’da ‘fuatavni’ adlı hesaptan sızdırılması nedeniyle, operasyondan bilgi sızmaması için özel çaba ... Devamını Oku »

  • Tweet

Fuatavni bu kez o gazetelerin tirajını yazdı:’Erdoğan çıldırdı..

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2014-06-09 14:31:41Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comfvÿ@HYˆ

Twitter fenomeni Fuat Avni yandaş olarak tabir edilen  gazetelerin tirajlarını yazdı. Sümeyye suikasti, Umut Oran yazışmaları ve İnönü’nün çay kokulu suikast girişimi haberleriyle itibarın sıfırlandığını aktaran Fuat Avni, tirajlardaki düşüklüğün Saray’ı rahatsız ettiğini ileri sürdü. İşte Fuat Avni’nin o paylaşımları; 1. Zift Medyası’nın gazetelerine çuvalla para akıtılmasına rağmen yeterince algı oluşturamıyor olması moralleri bozuyor. 2. Sümeyye suikasti, Umut Oran yazışmaları ... Devamını Oku »

  • Tweet

Off..Off..Fuatavni’den Görmez tweetleri: ‘Saray görevden alacak..’

fuatdıyanet

Twitter fenomeni Fuat Avni Diyanet İşleri Bakanı Mehmet Görmez ile ilgili yine çok konuşulacak iddialarda bulundu. İşte Fuat Avni’nin Mehmet Görmez tweetleri; “Hergün farklı bir sorun çıkıyor. Mehmet Görmez’in Habertürk’e çıkmasına da çok kızdı. ‘Kim buna izin verdi’ diye sordu. Görmez’in, Davutoğlu’nun bilgisiyle programa katıldığı söylenince ‘Bunlar iyice kontrolden çıktı, ne yapmaya çalışıyorlar’ dedi. “Mercedes’i iade edeceğim” açıklamasını duyunca küfürler ... Devamını Oku »

  • Tweet

Fuatavni’den bomba gibi Ak Troller iddiası:’Soylu ve Varank gitti’

fuat

Twitter fenomeni Fuat Avni fuatavni_f hesabından yeni iddialarda bulundu. Süleyman Soylu ve Mustafa Varank’ın ekibinin etkili olmadığı için yenilendiği iddiasını gündeme getiren Fuat Avni büyük bir algı operasyanu yapılacağını öne sürdü. “Bir kısım hesapların tek işi gazetecileri taciz etmek olacak” iddiasında bulunan Fuat Avni çalışma biçimini “Bazı hesaplar da Sosyal Medya’daki etkin hesapları taciz edecek, onlarla diyaloğa girip morallerini bozacak ... Devamını Oku »

  • Tweet

Fuatavni’den korkunç 1 Mayıs iddiaları:’Emir verildi, çok kanlı olacak’

11fuat

Twitter fenomeni Fuat Avni yine çok konuşulacak iddialarda bulundu. Bugünkü 1 Mayıs kutlamaları ile ilgili yazan Fuat Avni “1977′dekinden kanlı olacak. Selami Altınok emir verdi, binlerce gözaltı olacak” diye yazdı. İşte Fuat Avni’nin “inşallah gerçek çıkmaz” diyeceğiniz dünkü 1 Mayıs iddiaları; “Kafasındaki proje başarıya ulaşırsa, yarınki (bugünkü) 1 Mayıs gösterileri 1977′kinden kanlı olacak. Seçim öncesi mağduriyet, korku, güvensizlik ortamı oluşturarak, kaybettiği ... Devamını Oku »

  • Tweet

Flaş…Flaş…81 ilde ‘Fuatavni operasyonu’ başladı..Yüzlerce UYAP personeli…

12fuatavni

Gölbaşı  Cumhuriyet Savcılığı, paralel yapı iddialarıyla ilgili köstebek soruşturması başlattı. Paralel yapı iddiasıyla yapılan operasyon bilgilerin önceden sızdırılmasıyla ilgili Türkiye genelinde büyük Ulusal Yargı Ağı’na (UYAP) soruşturması başlatan savcılık, 81 ilde Adli ve İdari Yargı’ya bakmakla görevli UYAP personelini mercek altına aldı. Soruşturma kapsamında dosyalara ulaşma yetkisi bulunan UYAP görevlilerinin operasyonlar öncesi sisteme giriş-çıkış log kayıtları incelemeye alındı. Emniyet Genel ... Devamını Oku »

  • Tweet

Yok artık Fuat Avni…Kırmızı Kitap tahmini de tuttu…Son bombası orduyu sarsacak !

fuat-avni-vs-erdogan-bu-video-rekor-kiriyor

Twitter fenomeni Fuatavni dün  yine çok çarpıcı mesajlara imza attı. Geç saatlere kadar süren MGK toplantısında yeni kırmızı kitap oluşturulacağını ve başta cemaat olmak üzere bir çok kesimin tehdit olarak bu kitapta yer alacağını iddia etti. Gerçektende toplantı bitiminde yapılan açıklamada 2010’da çıkarılan ‘Gülen Cemaati’ Paralel devlet yapılanması adıyla yeniden iç tehdit olarak kabul edildi KOMUTANLAR EMEKLİ EDİLECEK… Fuat Avni’nin ... Devamını Oku »

  • Tweet

Fuatavni’den ‘anket bombası..Erdoğan anket firması sahibinden ne istedi ?

fuat-avni-vs-erdogan-bu-video-rekor-kiriyor

Twitter fenomeni olarak adını duyuran Fuat Avni, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “anket sonuçlarının manipülasyonu için” emir verdiğini iddia etti. “Araştırma şirketi sahibi İbrahim Uslu’nun Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na giderek Erdoğan’a son anket sonuçlarını verdiğini” iddia eden Fuat Avni, “sonuçların AKP aleyhine çıkması karşısında Erdoğan’ın Uslu’ya “Siz bana yüzde 40′ı bulun biz onu yüzde 48 yaparız, bunu duyurmadan çalışmalarınızı devam ettirin” diyerek manipülasyon” talimat ... Devamını Oku »

  • Tweet

Fuatavni yine bombaladı…Saray ile Davutoğlu öyle bir kapışmış ki !

fuat-avni-vs-erdogan-bu-video-rekor-kiriyor

Twitter fenomeni Fuatavni ses getiren iddialarını 23 Nisan Bayramı’nda bile sürdürdü.. FuatAvni Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu arasında özellikle dış politika alanında, Erdoğan’ın ekonomi danışmanları Yiğit Bulut ile Cemil Ertem arasında ise ekonomi yönetimine bakış arasında büyük çekişmeler olduğunu öne sürdü. İşte Fuatavni’nin o mesajları: 1. ***** ülkenin itibarını sıfırladı. 25 Nisan programına Putin’i davet etmişti. Putin gelemeyeceğini bildirmişti. 2. ... Devamını Oku »

  • Tweet

Yok artık Fuatavni…Son operasyonu yazdı..Sayıyı bile tutturdu

fuat

Twitter fenomeni Fuat Avni  bu sabah saatlerinde başlayan  KPSS operasyonu ile ilgili önemli bilgiler aktardı hatta gözaltı sayısı verdi.Fuatavni dün akşam saatlerinde ‘Bu sabah yeni bir KPSS operasyonu başlayacak.82 gözaltı kararı var. Amaçları tamamen KPSS’yi ortadan kaldırmak’ dedi.. Operasyon kapsamında 82 kişinin gözaltına alınacağını ve yarısının tutuklanacağını öne süren Fuat Avni asıl amacın sınavı kaldırmak için algı oluşturmak olduğunu yazdı. ... Devamını Oku »

  • Tweet