Pazar , 31 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: gozyası

Etiket Arşivi: gozyası

AKP’li başkanın cenazesinde gözyaşı sel oldu… Ağladı, ağlattı

29591460

Bursa’nın Gürsu İlçesi’nde makam katında silahla vurularak, öldürülen Belediye Başkanı AK Partili Cüneyt Yıldız için Gürsu Belyediyesi önünde tören düzenlendi. Törende Başkan Yıldız’ı anlatıp, dua ettiren Bursa Müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay, duygulanıp ağlamaya başladı. Müftü Prof. Dr. Ay, ağlayarak duasına devam ederken, aralarında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın da bulunduğu cenaze törenine katılanlar gözyaşlarını tutamadı. Yıldız’ın cenazesi, törenin ardından ... Devamını Oku »

  • Tweet

Erdoğan’ın toplantısından yaka paça atılan muhabirin gözyaşları.!

cuhan

Emine Erdoğan’ın katıldığı programı takip etmek isterken dışarı atıldıklarını ifade eden Cihan haber ajansı muhabiri Hüseyin Aydın twitter sayfasından şunları yazdı: “Cihan Haber Ajansı olarak Emine Erdoğan’ın programından yaka paça dışarı çıkarıldık. Biz bunu hak edecek ne yaptık? Hiçbir gazeteci arkadaşımız bizi sahip çıkmadı. Yazıklar olsun. Herkes korkak olmuş. Meslek etiği diye bir şey kalmamış. Onlarca insanın içinden yaka paça ... Devamını Oku »

  • Tweet

Canlı yayında ‘Kanlı atlet’ şoku…Ünlü sunucunun gözyaşları

pelin batu

Pelin Batu, Bugün TV’de yayınlanan Yakın Tarihle Yüzleşme isimli kendisinin sunduğu programda ağladı. 23 kişinin hayatını kaybettiği Gazi Mahallesi olaylarının 20. yıldönümünün konu edildiği programda “Bana en çok dokunan ailelerin dramı, insan hikayeleri” diyen Pelin Batu, Reis Kopal isimli gencin annesi Binnaz Kopal’ın yıllarca sakladığı kanlı atletinin hikayesinin anlatıldığı sırada gözyaşlarını tutamadı. Pelin Batu, Gazi Olayları’nın anlatıldığı “Gereği Düşünüldü” kitabının ... Devamını Oku »

  • Tweet

‘Kendimi kabre yakın hissediyorum’ dedi ve ağladı!

gulennn

Son sohbetinde kendini kabre yakın hissettiğini söyleyen Fethullah Gülen, ”Şimdi gelecek bir dolmuş, ‘Buyurun sizi de götürüyoruz…’ Mecburi bir çıkış var.” dedi. Gülen, “Ey inandığım sevgili, bir de seninle yüzyüze gelsem ama önüme emre itaatteki incelik diye bir şey koyuyorsun…” cümlesinin devamını getiremeden gözyaşları içinde sohbetin olduğu salonu terk etti.   Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

İşten atılan babasının gözyaşlarını sildi !

tuana

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin özel güvenlik hizmetlerinde çalışırken yenilenen özel güvenlik ve koruma hizmeti ihalesi kapsamında işten çıkartılan çalışanlar eylem yaptı. Büyükşehir Belediyesi’nde 2014 yılında 500 özel güvenlik çalışırken, 2015 yılı için yapılan ihalede Büyükşehir Belediyesi sayıyı 300’e düşürdü. 300 kişi için yapılan ihaleyle birlikte 200 çalışana, yılın son günü işten çıkarıldıkları bildirildi. Yeni yılın ilk iş günü, sabah saatlerinde bağlı ... Devamını Oku »

  • Tweet