Pazartesi , 1 Haziran 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: haluk koc

Etiket Arşivi: haluk koc

Ve Haluk Koç CHP’nin oyunu açıkladı…Doğruysa AKP yolcu !

chpanket

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Seçimleri doğruya en yakın bilenlerin anketleri, AKP’yi 40’ın altında, CHP’nin de 30 bandına yükseldiğini gösteriyor” dedi. Koç, seçim çalışmaları kapsamında dün  Pursaklar ilçesi Saray Mahallesi esnafı ile CHP seçim bürosunu ziyaret etti. Seçim bürosunda gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Koç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın toplu açılış törenlerine katılmasını eleştirdi. ANKET YAPTIRMADIK AMA  CHP’nin ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’li Koç: ‘Hakim tutuklandı; Türkiye’de mahkemeler teslim oldu’

Haluk Koc

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, “Herkesin yaşam tarzı, inancı ve kökeni ile başımızın üstünde yeri var. Tek şartla, bu devlete saygı duyacağız, bu bayrağa saygı duyacağız.” dedi. Semboller üzerinden siyaset yapma döneminin bittiğine işaret eden Koç, “Hakim verdiği karardan dolayı tutuklanıyorsa Türkiye’de mahkeme teslim demektir” ifadelerini kullandı.   CHP Ankara milletvekili adayı olan Haluk Koç, seçim ... Devamını Oku »

  • Tweet

‘Önceliğimiz işsizler ve emekliler’

haluk

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Türkiye’nin her zamankinden çok farklı bir seçime gittiğini belirterek, “ Bizim gündemimizde çiftçi, işçi, işsiz, esnaf, köylü ve emekli var. Önceliğimiz işsizler, emekliler ve kredi kartı mağdurları” dedi. 7 Haziran seçimlerine “İiktidar” parolasıyla hazırlanan CHP Ankara’nın iki seçim bölgesinde tüm adaylarının katılımı ile start verdi. Haluk Koç ikinci bölgede, Örgütlerden Sorumlu ... Devamını Oku »

  • Tweet

Koç’tan Arınç’a:’Safı oynama..Cin gibisin ve kumpasın başındasın’

haluk

CHP Sözcüsü Haluk Koç, Merkez Yönetim Kurulu toplantısı devam ederken gündemi değerlendirdi. Koç’un konuşmasından öne çıkan satırlar şöyle: 16 Mart katliamında ölenleri anıyorum. Yine bu tarihte Halepçe katliamı var. Kurbanlarını rahmetle anıyoruz. CHP seçimlerle ilgili kampanyasını İstanbul’da 28 Mart’ta Abdi İpekçi Spor Salonu’nda başlatacak.Anayasadaki yetkilerini her gün ihlal eden, siyasi parti lideri gibi her konuda yorum yapan, sorumsuz kişi, hergün ... Devamını Oku »

  • Tweet

Koç: ‘Ülkeye benzin döken Erdoğan tek ayağı üzerine mi yemin etti’

RESIMID_15547039

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Haluk Koç, dolardaki yükselişe dikkat çekerek, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na seslendi. Koç, “Dünya konjonktürü, FED, ABD verileri doların yükselişini işaret ediyor. Ama önce sen saray sakinini bir sustur. Konuştukça yangına benzin döken bir cumhurbaşkanı var. Bir gün de sus kardeşim ya. Şehit cenazesi kalkarken bile saygısızlık gösterip eşzamanlı konuşma alışkanlığını sürdüren ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’den MİT-Saray komplosu uyarısı…’Hesap vereceksiniz’

haluk

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç TBMM’de basın açıklaması yaptı. Koç’un Koç’un açıklamalarından satır başları şöyle; -Birkaç gündür havuz bataklığına mensup, sermayesi haram üzerine kurulu medya organında CHP’nin kurumsal kimliği, başkanı ve vekillerine dönük akla ziyan senaryolar yazılmakta. -Bu haram düzeni bu ahlaksız düzen her ne koşulda olursa olsun sürdürme derdindeler. Talimatla yayınladıkları güya haberlerle ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’li Koç:’Bunun adı saraydan Fidan kaçırma’

haluk

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, CHP Genel Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısında, dün toplanan MYK’nın gündemi ve güncel konularda açıklamalarda bulundu. Koç’un konuşmasından satırbaşları şöyle; -Toplantıda seçim takvimini değerlendirdik. -Aday adaylarından alınacak kontenjan 7500, önseçim ile gelecek adaylar için 5000, kadınlar engelliler ve gençlerden 2500 lira alınacak. -Seçimlere yine çeşitli senaryolar etkisinde giriyoruz. AKP’nin ciddi sarsıntılar geçirdiğini ... Devamını Oku »

  • Tweet

Davutoğlu’na sert yanıt: Ayarı bozuk televizyon gibi…

Haluk Koc

Başbakan Ahmet Davutoğu’nun Kılıçdaroğlu’na yönelik “Kendi genel başkanına kurulan kumpas üzerinden, genel başkanlığa geldi” sözlerine CHP’den yanıt geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç davutoğlu için “Kaçak Saray’dan verilen talimatlarla aynen fabrika ayarı bozulmuş bir televizyon gibi” dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.  Parti Sözcüsü Haluk ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’den KPSS torpiline suç duyurusu

haluk

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sözcüsü Haluk Koç, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. KPSS’de torpil iddiaları hakkında konuşan Koç, Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduklarını ifade etti. Koç  “Biliyorsunuz KPSS dediğimiz bir engel var Türkiye’de. Bu KPSS olayında nelerin döndüğünü de ifade ettim. Bir kere daha burada ifade ediyorum Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda da bulunduk. 657 sayılı devlet memurları kanunun 59. maddesi istisnai ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’yi sarsan cinayet !

hal

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç’un Meclis’teki sekreteri Eda Özkara’nın kocası Levent Özkara (44) komşusu tarafından silahla 4 kurşunla öldürüldü. Hürriyet’ten Fevzi Kızılkoyun7un haberine göre olay dün Çankaya İlçesi Dikmen Semti Akpınar Mahallesi 847 sokakta 4 nolu aparmanın önünde meydana geldi. İddiaya göre Matematik Öğretmeni Levent Özkara, komşusu işçi emeklisi Aytekin K. (56) gürültü yüzünden tartıştı. Saat ... Devamını Oku »

  • Tweet