Salı , 2 Haziran 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: hayat

Etiket Arşivi: hayat

Ertuğrul Günay’ın acı günü… Sunum yaparken hayatını kaybetti…

ertugrulgunay

İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay’ın yeğeni 46 yaşındaki Özcan Özyurt kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Acı haberi sabah saatlerinde alan Günay, İzmir’de düzenleyeceği basın toplantısını iptal edip, cenazeye katılmak üzere Ordu’ya gitti. İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, bugün İzmir’de bağımsız Milletvekili İlhan İşbilen’le ortak basın toplantısı düzenleyecekti. Ancak Günay’ın yeğeni Özcan Özyurt’un İstanbul’da çalıştırdığı şirkette sunum yaparken kalp krizi sonucu ... Devamını Oku »

  • Tweet

Müftülük ‘Allah’a güveni sarsan hutbeden’ çark etti

İstanbul Müftülüğü, kentteki tüm camilerde okutulmak üzere hazırladığı “tedbirde aşırılığın Allah’a güveni sarsacağı” yönündeki Cuma Hutbesi’ni, basın ve kamuoyunun eleştirilmesi üzerine sitesinden kaldırdı. Hutbede iş cinayetlerini önlemek için alınacak tedbirlerde ölçülü olunması gerektiği savunulmuştu. Müftülük bu hutbeyi daha sonra internet sitesinden kaldırarak, yeni bir hutbe yayımladı. KALDIRILAN HUTBENİN İÇERİĞİ NEYDİ Siteden kaldırılan hutbede, “Bu husustaki aşırılık Yüce Allah’a güveni sarsan ... Devamını Oku »

  • Tweet

Gülerce: Pensilvanya hedef gösteriyor, hayatım tehlikede!

Hüseyin Gülerce

14 Aralık’ta Gülen medyasına yönelik operasyonda ifadesi alınan eski Zaman gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, Twitter’dan “paralel suç örgütü tarafından hayati bir tehlike altında bulunduğunu” açıkladı. Fuat Avni’nin ortaya attığı “Hüseyin Gülerce’nin ifadesinde yeni bir gözaltı listesi teslim etti ve bu liste üzerinden cemaate yakın isimlere yeni bir operasyon yapılacak” iddiasını sert bir dille yalanlayan Gülerce, Fuat Avni’nin Pensilvanya merkezli bir ... Devamını Oku »

  • Tweet