Cuma , 9 Ocak 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: hindistan

Etiket Arşivi: hindistan

Kız öğrenciye bir ay boyunca toplu tecavüz!

Hindistan’da yetkililer, beş erkeğin bir Japon öğrenciyi kaçırıp birkaç hafta boyunca tecavüz etmek suçundan tutuklandığını açıkladı. BBC Türkçe’nin haberine göre ülkenin doğusundaki Kalküta kentindeki polis yetkilileri, 23 Kasım’da başlayan olayın bir aydan fazla süre devam ettiğini ve en az iki yerde gerçekleştirildiğini söyledi. Yetkililer, örgütlü bir çetenin yalnız kadın turistleri hedef aldığından şüphelenildiğini söyledi. Hindistan’da kamuoyuna yansıyan tecavüz vakalarındaki artış ... Devamını Oku »

  • Tweet

Turiste günlerce toplu tecavüz

hindistan

Hindistan’da yetkiller, beş erkeğin bir Japon öğrenciyi kaçırıp birkaç hafta boyunca tecavüz etmek suçundan tutuklandığını açıkladı. Ülkenin doğusundaki Kalküta kentinden polis yetkilileri, 23 Kasım’da başlayan olayın bir aydan fazla süre devam ettiğini ve en az iki yerde gerçekleştirildiğini söyledi. Yetkililer, örgütlü bir çetenin yalnız kadın turistleri hedef aldığından şüphelenildiğini belirtti. Hindistan’da kamuoyuna yansıyan tecavüz vakalarındaki artış ülke çapında büyük tepkiyle ... Devamını Oku »

  • Tweet

150 kişi soğuktan öldü

hindistan

Hindistan’ın kuzey ve doğusundaki hava şartları nedeniyle en az 150 kişi hayatını kaybetti. The Times of India gazetesinin haberine göre sadece Uttar Pradeş eyaletinde düşük hava sıcaklıkları ve yoğun sise bağlı olarak meydana gelen kazalarda 16 kişi can verdi. Eyalette bu ay içinde şimdiye kadar 140 kişi soğuktan donarak yaşamını yitirdi. En düşük hava sıcaklığı 0,5 derece ile Sonbhadra bölgesinde ... Devamını Oku »

  • Tweet