Çarşamba , 31 Aralık 2014
Anasayfa » Etiket Arşivi: hırsız

Etiket Arşivi: hırsız

MHP’nin Osmanlıca ‘hırsız’ pankartı indirildi

osmanlı

MHP Düzce İl Başkanlığı’nın parti binasına astığı Osmanlıca ‘Hırsız’ yazan pankart, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine mahkeme kararıyla kaldırıldı. MHP Düzce İl Başkanlığı dün parti binasının cephesine ‘Osmanlıca felsefe yapıyoruz’ sözlerinin altında Osmanlıca ‘Hırsız’ yazan pankart astı. MHP Düzce İl Başkanı Abdullah Danışmaz pankartı asmalarıyla ilgili olarak, “Sayın Erdoğan 2012 yılında Türkçe ile felsefe yapılmaz diyenlere ırkçı derken, 2014 yılında ... Devamını Oku »

  • Tweet

O savcıya jet tayin

çocuk

17 Aralık operasyonunun yıldönümünde Konya’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katıldığı tören sırasında, tören alanda bulunan M.Ş. isimli vatandaşın, yanındaki kişi ile sohbetinde ‘hırsızlık’ üzerine konuştuğu gerekçesiyle karakola götürüldüğü, M.Ş.’nin tutuklanması yönünde değil de serbest bırakılması yönünde talimat veren nöbetçi savcının da geçici görevle Zonguldak’a sürüldüğü öne sürüldü. Konuyla ilgili iddiayı Konya Barosu Başkanı Fevzi Kayacan’dan sonra CHP Konya Milletvekili Atilla Kart ... Devamını Oku »

  • Tweet

Zarrab’lar banka bastı , polis şaşkına döndü !

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bir grup Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) üyesi 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmalarının kapatılmasını protesto etmek istediği için polis tarafından gözaltına alındı. Yapılan basın açıklamasında AKP adaletinin yolsuzluk davasına takipsizlik kararı verdiği, ayakkabı kutularından çıkan paraların faiziyle iade edildiği bildirildi. SDP üyeleri, önce Halkbank Karşıyaka Şubesi önünde bir protesto yaptı. Eyleme müdahale eden polis, altı kişiyi gözaltına ... Devamını Oku »

  • Tweet

Penguen ‘Büyük ikramiyenin sahibini’ açıkladı !

penguen

Haftalık mizah dergisi Penguen, bu haftaki kapağına yolsuzluk paralarını faiziyle geri alan Reza Zarrab’ı ı taşıdı. Yolsuzluk operasyonları sırasında Zarrab’ın  kuryesinin evinde ele geçirilen paralar dün faiziyle birlikte geri ödendi. Yaşanan skandal Penguen dergisinin bu haftaki kapağına taşındı. Devamını Oku »

  • Tweet