Çarşamba , 3 Haziran 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: istanbul mitingi

Etiket Arşivi: istanbul mitingi

Demirtaş: Kenan Evren’in de Erdoğan’ın da barajları tarumar olacak

demirtaş

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, İstanbul’daki Kazlıçeşme Meydanı’nda konuştu. İşte Demirtaş’ın açıklamalarından satırbaşları: Merhaba İstanbul; Gezi’den Kobani’ye bütün direniş renklerinin, özgürlüğün olağanca güzelliğiyle bu meydanda barışın, kardeşliğin sesi olan tüm kardeşlerime, Fetih’in 562. yılında gönülleri fethetmek için Kazlıçemme’yi dolduran milyonlara selam olsun.   RENGÂRENK HALKLARI BULUŞTURABİLDİ İşte HDP tıpkı sizin gibi, Kazlıçeşme meydanı gibi rengarenk bir parti olduğu için, ... Devamını Oku »

  • Tweet

Demirtaş ‘Halkın parasını çalanlar’ dedi, TRT canlı yayını kesti…Utandıran sansür !

12trtdemrtas

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, kendisine ve Meral Akşener’e iftira atanlara ağır sözler sarf edince TRT yayını kesti. Selahattin Demirtaş, partisinin İstanbul’da düzenlediği mitinge katıldı. Demirtaş, kendisi hakkında “Domuz yerken Diyanet’e veto” manşetini atan Havuz Medyasına çok sert cevap verdi. TRT HEMEN YAYINI KESTİ HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, “Şahsımı ve partili arkadaşlarımı hedef alan her gün yeni bir kampanya ile ... Devamını Oku »

  • Tweet

Demirtaş: Kenan Evren’in cenazesine bizden bir kişi bile gitmeyecek

2

İstanbul mitinginde konuşan Selahattin Demirtaş, Kenan Evren’in ölümüyle ilgili “Bizden bir kişi bile gitmeyecek, o kadar anneyi ağlatan kişinin cenazesine kimse gidemez” dedi   HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Başakşehir Bayramtepe Meydanı’nda partisinin düzenlediği mitingde konuştu. Demirtaş’ın konuşması öncesi kalabalık arasında havai fişekler patlatılırken, sonunda ise barış güvercinleri uçuruldu. Annelerin Anneler Günü’nü kutlayarak konuşmasına başlayan Demirtaş, halkın umudunun HDP ... Devamını Oku »

  • Tweet