Çarşamba , 7 Ocak 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: İstiklal Marşı

Etiket Arşivi: İstiklal Marşı

2015’te hangi riskler var

Süleyman Yaşar

Önümüzdeki yıl ekonomi için pek çok risk var. Bu riskleri dikkate almadan ekonomik projeksiyonlar yapmak hatalı olur. İşte bu nedenle bugün bu risklerin neler olduğuna bir bakalım. Önce Suriye riskini ele alalım. Suriye’deki çatışma Lübnan, Ürdün ve Türkiye’ye sıçrayabilir. Çünkü sıçramaması için ortada bir garanti yok. Bu arada İsrail, İran’ın Batılı ülkelerle görüşmeleri aksadığında, nükleer silah geliştirmesine karşı atağa geçebilir. ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bütün dostlara teşekkürler

Süleyman Yaşar

Neşe’nin ameliyatı nedeniyle arayan bütün dostlara çok teşekkür ediyorum. Büyük bir badire atlattık. Florence Nightingale Hastanesinde tedavisi devam ediyor. Doktoru bir ay içerisinde iyileşeceğini söylüyor.   ***   Engin Ardıç korkudan hangi ülkeye iltica edecekti   Namaz kılmaz, oruç tutmaz, yaşı gelip geçtiği hâlde Hacca da gitmeyen hem ateist hem İslamcı, Cem Uzan’ın Star gazetesinin 9 Kasım 2002 tarihli nüshasında ... Devamını Oku »

  • Tweet

Cavcav’dan ortalığı karıştıracak öneri: İstiklal Marşı …

İlhan Cavcav

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, İstiklal Marşı’nın lig maçlarında değil sadece milli maçlarda söylenmesi gerektiğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde bir futbol karşılaşmasında İstiklal Marşı’nın ıslıklanması ve yuhalanması üzerine Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’dan çözüm önerisi geldi. Bu konuda konuşmaya kimse cesaret edemediğini ifade eden emektar başkan Cavcav, kendisini cesaretle konuştuğunu vurguladı. Cavcav, şöyle konuştu: “Milli Marşı’n söyleneceği yer maç başlarken sporcuların veya seyircilerin ... Devamını Oku »

  • Tweet