Çarşamba , 3 Haziran 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: kazlıçeşme

Etiket Arşivi: kazlıçeşme

HDP Kazlıçeşme mitingi havadan böyle görüntülendi

300520151858355408654_2

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Kazlıçeşme’de yaptığı mitingdeki konuştu. Kazlıçeşme alanını dolduran vatandaşların oluşturduğu kalabalık, havadan böyle görüntülendi. Bu video Adobe Flash Player’ın son sürümünü gerektirmektedir. Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

İstanbullular Dikkat!.. Yarın bu yollar kapalı!

yol

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yarın Kazlıçeşme Meydanı’nda yapılacak HDP mitingi ile Yenikapı Miting Alanı’ndaki Fetih Şöleni nedeniyle trafiğe kapatılacak yolları açıkladı. Emniyet’ten yapılan açıklamaya göre, HDP’nin Kazlıçeşme Meydanı’ndaki mitingi nedeniyle, saat 12.00’den başlayarak, miting sona erinceye kadar trafiğe kapatılacak yollar şunları: Emniyet açıklamasına göre, miting nedeniyle trafiğe kapatılacak yollar şunlar: 10. Yıl Caddesi-Gençosman Caddesi (Yedikule Işıklar İle Topkapı arası), Demirhane Caddesi, ... Devamını Oku »

  • Tweet

İptal edilen Kazlıçeşme mitinginde zafer HDP’nin!

RESIMID_15597505

30 Mayıs tarihinde Kazlıçeşme’de miting yapmak için AK Parti ve HDP’nin katıldığı kura çekildi. Zeytinburnu İlçe Seçim Kurulu’nda yapılan kurayı HDP kazandı 30 Mayıs Cumartesi günü Kazlıçeşme Meydanı’nda miting yapmak için, HDP’nin yanı sıra AK Parti’nin de başvurduğu ortaya çıktı. Meydanı kimin kullanacağına ilişkin Zeytinburnu İlçe Seçim Kurulu’nda yapılan kurayı HDP kazandı DHA   FOTOĞRAF: ARŞİV Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

HDP’ye Kazlıçeşme yasağı

hdp

İstanbul Valiliği, “HDP’nin Kazlıçeşme mitingi talebi ile ilgili olarak izin verilmesi söz konusu değildir” dedi. HDP’nin, 30 Mayıs’ta İstanbul Kazlıçeşme’de yapmak istediği mitinge, Zeytinburnu İlçe Seçim Kurulu tarafından izin verilmedi. Alınan karara gerekçe olarak ise alanın “2911 sayılı yasa kapsamında belirlenen gösteri alanlarından olmadığı” sunuldu. DİHA’nın haberine göre İlçe Seçim Kurulu’nun aldığı karar, İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklama ile öğrenildi. ... Devamını Oku »

  • Tweet