Cumartesi , 16 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: konusma

Etiket Arşivi: konusma

İşte Kenan Evren’in miting konuşmaları: Ten renginden, kafaların şekline kadar…

23042

Kenan Evren’in darbe sonrası yaptığı mitinglerdeki konuşmaları ‘pes’ dedirtiyor. Bu konuşmalarda kızıl meydandan insanların kafa şekline, atatürk’ün paralardaki değişik ifadelerinden ten rengine kadar her şey var! İşte Evren’in bazı miting konuşmaları…   Taksim-4 Kasım 1982 Bu mitinglerde bugünkü gibi her taraf Türk bayraklarıyla donatılacağına kızıl bayraklarla donatıldı. Yalnız bizim değil tüm dünyanın hayran kaldığı eşsiz Atatürk’ün resim ve posterleri yerine başka ... Devamını Oku »

  • Tweet

Erdoğan rekora koşuyor, RTÜK seyrediyor..2 haftada 28 saat konuştu !

erdog

Cumhuriyet’ten Fırat Kozok’un haberine göre seçim yasaklarının başladığı 10 Mart’tan itibaren 2 hafta boyunca aralıksız AKP propagandası yapan ve bu konuşmaları televizyonlardan 533 dakika boyunca canlı yayınlanan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan kendi rekorunu kırdı. Televizyonlar 24-31 Mart ve 7-13 Nisan arasında tam 1735 dakika boyunca Erdoğan’ı yayınladı. YSK kendi koyduğu kuralların ihlal edilmesini görmezden gelirken, RTÜK tarafsızlık ilkesinin açıkça ihlali karşısında ... Devamını Oku »

  • Tweet

Zeybekçi’den Saray’ı çıldırtacak itiraf…’Erdoğan konuştu,dolar fırladı’

anıhat

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdroğan’ın Merkez Bankası’na faiz indirimi konusunda yaptığı baskı nedeniyle TL’nin değer kaybettiğini doğruladı. Zeybekçi, “Türk Lirası belki Cumhurbaşkanımızın konuşmasıyla değer kaybetti” dedi. NE KADAR KAYBETTİK Sözcü’den Veli Toprak’ın haberine göre Torba kanunun görüşmelerinde muhalefet milletvekillerinin sorularını cevaplandıran Bakan Zeybekçi, Erdoğan’ı kızdıracak açıklamalar yaptı. MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, son iki ayda dolar artışında ... Devamını Oku »

  • Tweet

Vali tam konuşacakken ‘o isim’ anons edildi ve…

bilalvalı

TÜRGEV’e ait çeşitli illerdeki yurtların açılışı yapıldı. İstanbul Şişli’deki yurdun açılışında Vali Vasip Şahin canlı bağlantı sırasında konuşmaya hazırlanırken sunucu Bilal Erdoğan’ın adını anons etti. Sunucunun kendi adını anons etmesi üzerine şaşkınlık yaşayan Bilal Erdoğan’ın mahcup bir şekilde mikrofonu aldığı görüldü. Vali Şahin, Erdoğan’ın ardından konuştu. Açılışa şarkıcı Niran Ünsal da katıldı. DHA Devamını Oku »

  • Tweet

TBMM’de o bakana görülmemiş protesto…

bakanıslam

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın TBMM’de Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili yaptığı konuşma sırasında bazı CHP’li milletvekilleri Genel Kurul’u terk etti. DHA Meclis Genel Kurulu’nda Özgecan gerginliğini izlemek için tıklayınız Devamını Oku »

  • Tweet

‘Tarafsız’ Erdoğan: ‘400 milletvekili lazım’

bursaerdogen

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Orhan Gazi Meydanı’nda gerçekleştirilen toplu açılış töreninde halka hitap etti. İşte Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar: ‘Benim gezilerimi çekemeyenler var. Bir parti vekil görevlendirmiş, YSK’ya başvuruda bulunmuşlar. Cumhurbaşkanı seçime kadar konuşmasın. YSK’da böyle bir başvuruyu kabul etmedi. Bunların durumu budur…İstiyorlar ki Cumhurbaşkanı Ankara’da koltukta otursun, başka işe karışmasın. Kağıtları imzalasın sadece istiyorlar… “Oturan yatan Cumhurbaşkanı olmayacağız” ... Devamını Oku »

  • Tweet

Erdoğan ve hükümeti bombalayıp gitti!

HALUKK

TÜSİAD’ın bugün yapılan seçimli genel kurulunda  Başkan Haluk Dinçer  çok sert bir konuşma yaptı. .  Görevine bu konuşmayla veda eden Dinçer’in  özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümetten büyük tepki alması muhtemel konuşmasından satır başları şöyle: Yaşadıklarımızın arka planında ekonomik kriz ve siyasi dengesizlikler var. Dünya ekonomisi 2008 krizini geride bırakamadı. Açıktan korumacılık yapılmıyor ama ticaret hacmi daralıyor. Kriz sadece ekonomiyle sınırlı ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bakanlıktan açıklama geldi;’Atlamadım,süre yetmedi!

mal

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in TBMM’de bütçe sunumu yaparken yolsuzluklarla ilgili bölümü atladığı haberleri üzerine bakanlık tarafından yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada özetle şöyle denildi: ‘Yolsuzluk algısına dair endeksler ile Sayıştay’a dair hususlar Sayın Bakan tarafından bizzat hazırlanarak dağıtılan metne konulmuş ve kamuoyuna bu şekilde mal edilmiştir. Dolayısıyla iddia edildiği gibi herhangi bir saklama söz konusu değildir. OKUMASI MÜMKÜN OLMADIĞINDAN Sayın ... Devamını Oku »

  • Tweet