Pazartesi , 18 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Latif Erdoğan

Etiket Arşivi: Latif Erdoğan

Akşener’e ‘iğrenç kaset komplosu’nda flaş gelişme

meral-akşener

MHP Milletvekili Meral Akşener, Latif Erdoğan ve iddianın konuşulduğu program sunucusu ile televizyonun genel yayın yönetmeni hakkında “iftira”, “şantaj” ve “hakaret” iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Devamını Oku »

  • Tweet

Pişkinliğin böylesi.İğrenç iftirada asıl mağdur Barlas’mış…İlk gününden itibaren o görüntüler..

12v

A Haber’de yayınlanan Gece Ajansı programında başlayan ve çirkin bir iftira kampanyasına dönüşen Meral Akşener’e yönelik suçlamalarda her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Sözcü Gazetesi bu iğrenç iftirada ilk günden itibaren söylenenleri tek videoda topladı. İlk programda Cemil Barlas’ın “Onun da kaseti mi var nesi var, nasıl ele geçirdiler?” demesi üzerine devreye giren Latif Erdoğan, “Cemil Bey’in dediği çok önemli. ... Devamını Oku »

  • Tweet

Kaset krizinin merkezindeki Latif Erdoğan kimdir

ERDOGAN LATIF

Akit gazetesi yazarı Latif Erdoğan, hükümet yanlısı A Haber Televizyonu’nda, gazeteci Mehmet Barlas’ın oğlu Cemil Barlas ile birlikte, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Meral Akşener hakkında kaset olduğu iddiasını ortaya attı. Bunun üzerine kamuoyu, siyasiler ve devletin zirvesinin tepki gösterdiği Latif Erdoğan kimdir sorusu akıllara geldi. Latif Erdoğan 1956 yılında Uşak’ta doğdu. 1967’de İlkokulu; 1974’de İmam Hatip Okulu’nu; 1978’de Yüksek İslam ... Devamını Oku »

  • Tweet

Ahmet Hakan, iğrenç kaset iftiracısını bombaladı:’En alçak, en, şerefsiz insansın’

ahmet-hakan-programinda-egemen-baiii-i-eleitirdi-5780857_8059_o

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Meral Akşener’in kasedi olduğunu söyleyen Latif Erdoğan için “yeryüzünün en alçak, en şerefsiz, en haysiyetsiz insanı” dedi. Bir dönem Fethullah Gülen’in en yakınındaki isimler arasında gösterilen daha sonra cemaatle yollarını ayıran Latif Erdoğan’ın iğrenç  kaset iddiası gündeme oturdu. Erdoğan, A Haber canlı yayınında MHP’li Meral Akşener’in uygunsuz kasetlerinin paralelcilerin elinde olduğunu söylemesiyle ortalık karıştı. Latif ... Devamını Oku »

  • Tweet

Akşener’den iğrenç iddia için flaş çağrı:’Emine ve Sare Hanım’a sesleniyorum…’

12meral

Seçimler yaklaştıkça AKP’ye yakın Havuz Medyasında muhalefete yönelik kaset iftiraları yeniden başladı. Önceki gün AKP’ye yakın  A Haber’de MHP Milletvekili Meral Akşener hakkında çirkin bir kaset iftirası ortaya atıldı. İktidarın en sadık kisimlerinden Cemil Barlas  “Meral Akşener’in kaseti mi var” diye sorarken, Latif Erdoğan ise “bir kadına yakışmayacak görüntüleri var” diyerek MHP’li Akşener hakkında iğrenç bir iftirada bulundu. Meral Akşener dün akşam Bugün ... Devamını Oku »

  • Tweet

İğrenç kaset komplosunda ağızlar bozuldu… ‘Rezil adam’

meral-akşener

MHP’li Meral Akşener ile ilgili sözleriyle ilgili bu sabah twitter adresinden paylaşımda bulunan ve kaseti kendisine izletmek isteyen kişinin adını savcılığa verebileceğini belirten Latif Erdoğan, bir internet sitesine yaptığı açıklamada o ismin Mustafa Yeşil olduğunu söyledi. Yeşil, Erdoğan’a twitter üzerinden yanıt verdi. A Haber’de yayınlanan Gece Ajansı programında, Cemil Barlas’ın “Meral Akşener’in de mi kaseti var, nasıl ele geçirdiler?” sorusuna ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bülent Arınç, havuzcu gazetecilere sert tepki gösterdi: ‘Çok çirkin…’

fft99_mf3152917

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, eski bakan ve MHP Milletvekili Meral Akşener’e yönelik kaset iftirasına sert tepki gösterdi. Arınç, “Çok çirkin bir şey. Şaşırdığımı ifade etmeliyim. Akşener’e yapılan bu iftirayı reddediyorum” dedi. Bülent Arınç, dün akşem Haber Türk TV’de Veyis Ateş’in sorularını yanıtladı. Arınç, Meral Akşener’e ilişkin sorulan soru üzerine şunları söyledi: “Çok çirkin bir şey. Şaşırdığımı ifade etmeliyim. Akşener’i 99′lardan ... Devamını Oku »

  • Tweet