Perşembe , 7 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Muharrem İnce

Etiket Arşivi: Muharrem İnce

İnce, Erdoğan’ı bombaladı… ‘Elinde Kur’an ama harama bulaşmışsın’

muharrem-ince-den-bomba-gaf_m

Bielecik’e gelen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’ye partililer 51’inci doğum günü nedeniyle üzerinde CHP logosu bulunan bir yaş pasta getirdi. İnce, “Ben CHP’yi bölmem” diyerek logonun kenarından pastayı kesti. İnce konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirerek, “Elinde Kuran ile seçim meydanlarında geziyorsun. Geç bunları sen geç” dedi. Milletvekili Muharrem İnce CHP seçim irtibat bürosunun açılış törenine katılmak üzere Bilecik’e geldi. ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’li İnce’den çok ses getirecek seçim tahmini:CHP yüzde 30..HDP kesinlikle…

muhaürrem ince

CHP’nin en renkli ve güçlü isimlerinden Yalova milletvekili Muharrem İnce 7 Haziran seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Hürriyet’ten Fatih Çekirge’ye konuşan İnce ‘HDP kesinlikle barajı aşacak..CHP’nin oyu ise şu an itibarıyla yüzde 30′ dedi. Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’de 34 adayın ismi kesinleşti

chp-logo1

Aralarında CHP Kurultayı’nda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun karşısına rakip olarak çıkan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin de bulunduğu 34 milletvekili adayının ismi kesinleşti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, merkez ve eğilim yoklaması sonucu 10 ildeki adaylarını belirlediklerini açıkladı. Pazar günü CHP 55 seçim bölgesinde ön seçim için sandık kuracak. Radikal’de yer alan habere göre CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’li Muharrem İnce’den, ‘Erdoğan’ı yargılama formülü’

muharrem-ince

CHP Yalova Milletvekil Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Bir anonim şirket nasıl yönetiliyorsa, Türkiye de öyle yönetilebilmeli” sözlerini eleştirerek, “Millet iş, aş derdinde bu A.Ş. derdinde” dedi. Yalova’da Gazipaşa Caddesi üzerinde bulunan bir restoranda basın toplantısı düzenleyen Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın söylediği “Türkiye bir anonim şirket gibi yönetilebilmeli” sözlerini eleştirdi. İnce, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ağzındaki baklayı çıkardı. Türkiye’yi ... Devamını Oku »

  • Tweet

İnanmayacaksınız ama CHP’li İnce hükümeti kutladı:))

chpmuharrem

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, bir değişiklik yapıp hükümeti kutladığını belirterek, “Kaçmak da bir yiğitliktir. Yiğitliğin onda dokuzu kaçmaktır” dedi. İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Şah Fırat operasyonuna değinerek, “Bugün bir değişiklik yapıp hükümeti kutluyorum, kaçmak da bir yiğitliktir. Yiğitliğin onda dokuzu kaçmaktır atasözüne uygun davrandılar” dedi. İnce ayrıca, “Bunlar hem kaçıyor, hem davul çalıyor” ifadelerini de kullandı. Devamını Oku »

  • Tweet

‘AKP iktidarında polis hırsızı değil, hırsız polisi yakalıyor’

Almanya’nın Münih kentinde bulunan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Hükümet hırsızlıktan, yolsuzluktan ve rüşvetten suçüstü yakalanmıştı, bu nedenle tapeleri yok etmek istiyorlar” dedi. ‘Üç Beş Kişi’ adlı bir sivil inisiyatifin düzenlediği ‘Halk Meydanı’ etkinliğine katılmak için Almanya’nın Münih kentine gelen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 17-25 Aralık operasyonları ile ilgili açıklamalarda bulundu. İnce, “AKP Hükümeti 17 Aralık ve 25 Aralık ... Devamını Oku »

  • Tweet

‘Erdoğan, oylamadan önce AKP’li genç vekilleri neden topladı’

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, AKP’li dört eski bakan hakkındaki soruşturma komisyonu oylamasından önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AKP’li genç milletvekillerini sarayda toplayarak, dosyanın TBMM Genel Kurulu’na gelmesi halinde ret oyu vermelerini istediğini açıkladı. İnce, Almanya’nın Münih kentinde “Üç beş kişi” adlı bir sivil inisiyatifin düzenlediği “Halk Meydanı etkinliğinde konuk oldu. Hotel zur Post adlı otelin toplantı salonunun tıklım tıklım ... Devamını Oku »

  • Tweet