Cumartesi , 28 Mart 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: nazlı ılıcak

Etiket Arşivi: nazlı ılıcak

Ilıcak’tan AKP’yi çileden çıkartacak 8 Haziran tahmini…

nazlı

Bugün gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak, 2015 genel seçimi sonucunda AK Parti’nin tek başına iktidar olamayacağını ileri sürdü.. Ilıcak 2015 genel seçimi sonucu Türkiye’yi bekleyen Meclis aritmetiğinin nasıl olacağını köşesine taşıdı. Çeşitli kamuoyu araştırmalarının AKP’nin oyların düştüğünü gösterdiğini ileri süren Nazlı Ilıcak, “Siyasette panik havası hâkim” dedi. “Bu mücadelede muhalefet partileri de iyi bir performans gösterme çabasına girmeli” tavsiyesinde bulunan Nazlı Ilıcak, ... Devamını Oku »

  • Tweet

Meslektaşından Savcı Öz’e: Fatih Belediyesi dosyası kadar rüşvetin alınıp verildiği…

1687155

17 Aralık 2013 yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının başsavcıvekili Zekeriya Öz, Fatih Belediyesi’nin de yer aldığı yolsuzluk dosyası için kendinden önceki ilk savcısının dosyaya bakmak istemediğini söyledi. Fatih Belediyesi dosyasının silah kaçakçılığı ile başladığını belirten Savcı Öz, “Bilahare kendisiyle görüştüğümde, ‘hayatımda bu dosyadaki kadar rüşvetin alınıp verildiğini başka bir dosyada görmedim’ diyerek çok sayıda delilin olduğunu ve rüşvetin ayağa düştüğünü belirtmişti” ... Devamını Oku »

  • Tweet

Nazlı Ilıcak öyle bir dans etti ki ortalık yıkıldı !

dans_181756327

Gazeteci-yazar Nazlı Ilıcak dün adeta sosyal medyanın altını üstüne getirdi.Ilıcak, Kanal D’de yayınlanan ‘Nazlı Ilıcak’la Pazar Gezmesi’ programında sanatçı Muazzez Abacı’yı konuk olarak aldı. Program sırasında çalınan şarkıyla birlikte bir anda ortaya fırlayan Ilıcak günlerce unutulmayacak bir dans gösterisine imza attı Devamını Oku »

  • Tweet

Öz: ‘Dinlemeye takılan bakanlar 17 Aralık’ı engellemek istedi’

Türkiye’yi sarsan 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının başsavcıvekili Zekeriya Öz, soruşturma sürecinde bakanların asla takip edilmediğini söyledi. Öz, “Dinlemeye takılan bakanların soruşturmayı öğrenme ve engelleme gayretleri vardı. Bu durumda evrakı söz konusu kişilere göndermek doğru olur mu? Savcının, ciğeri kediye teslim etmesi mi isteniyor?” dedi. Bugün gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak’a konuşan 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının başsavcıvekili Zekeriya ... Devamını Oku »

  • Tweet

Odatv davasında müthiş gerçek ortaya çıktı!

Odatv davasında bilirkişi Tuncay Beşikçi, suçlama konusu olan dosyaların başka bir bilgisayarda yaratılıp bilgisayarlara kopyalandığını tespit ettiklerini ve bu dosyaların virüslü dosyalarla uzantılı olduğunu açıkladı. Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın, Prof. Dr. Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı ‘Oda tv Davası’ özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından yeni mahkemesinde ilk defa görülmeye başlandı. ... Devamını Oku »

  • Tweet

‘1 numara Recep Tayyip Erdoğan’dı’

17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasının savcısı Celal Kara, elinden alınan iddianameyle ilgili konuştu. Yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasındaki 1 numaranın dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirten Kara, “Bu dosya kapanmadı, kapanamaz. Eninde sonunda bu yargılama olacaktır.” dedi. Celal Kara, Cumhuriyet gazetesinden Can Dündar ve Bugün gazetesinden Nazlı Ilıcak’ın sorularını cevapladı. Cumhuriyet’teki haberde savcı Celal Kara’nın ağzından şu ifadelere yer ... Devamını Oku »

  • Tweet

Bu yazısı AKP’yi çok kızdıracak

nazlı

Bugün yazarı Nazlı Ilıcak, hükümetin  Dink cinayetinde paralel yapı iması yapmasına sert bir yazıyla tepki gösterdi.  Hrant Dink’in vurulma anını içeren görüntülerin kaybolduğuna dikkat çeken Ilıcak, bu görüntülerin kaybolmasından sorumlu Selim Kutkan’ın şimdi polis başmüfettişi olduğunu ve 17 Aralık operasyonunu yapan polisleri soruşturduğunu iddia etti. İşte Ilıcak’ın Bugün Gazetesi’nde yayımlanan yazısından o bölüm: Ogün Samast, Hrant Dink’in katili; şahit olarak ... Devamını Oku »

  • Tweet