Çarşamba , 4 Şubat 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Nedim Şener

Etiket Arşivi: Nedim Şener

Odatv davasında müthiş gerçek ortaya çıktı!

Odatv davasında bilirkişi Tuncay Beşikçi, suçlama konusu olan dosyaların başka bir bilgisayarda yaratılıp bilgisayarlara kopyalandığını tespit ettiklerini ve bu dosyaların virüslü dosyalarla uzantılı olduğunu açıkladı. Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın, Prof. Dr. Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı ‘Oda tv Davası’ özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından yeni mahkemesinde ilk defa görülmeye başlandı. ... Devamını Oku »

  • Tweet

17 Aralık savcısı Kara: 7 tapede Erdoğan’ın adı geçiyordu

1

17 Aralık soruşturmasından 40 gün sonra dosyadan el çektirilen ve Afyon’a savcı olarak atandıktan sonra açığa alınan Savcı Celal Kara (sağda), “1 numara Erdoğan’dı” sözleri sonrası başlayan tartışmalara ilişkin olarak, “Soruşturmanın kolluk aşamasında, “dönemin Başbakanı”ndan bahseden 7 telefon görüşmesi saptandı.Cumhuriyet gazetesinden Can Dündar’ın (solda) haberine göre, savcı Kara “Tayyip Erdoğan’ın operasyon sonrası adı yolsuzluk iddialarına karışan bakan ve şüpheliler hakkında olumlu görüş ... Devamını Oku »

  • Tweet

Okumadığı kitabı ihbar etti, savcılık da soruşturmayı kabul etti!

Bir ay önce yayınlanan ‘Beni Sen Öldür/Maraş 78′ kitabının yazarı Aziz Tunç ve kitapla ilgili yazı yazan gazeteci Nedim Şener hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma Malatya Cezaevi’nde silah kaçakçılığından yatan bir hükümlünün kitabı okumadan yaptığı şikayet nedeniyle başladı. Bir ay önce çıkan ‘Beni Sen Öldür/Maraş 78′ kitabının yazarı Aziz Tunç ve kitabın arka kapak yazısını yazan gazeteci ... Devamını Oku »

  • Tweet