Pazar , 26 Nisan 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: niran ünsal

Etiket Arşivi: niran ünsal

Neler oluyor…Yandaş kanalda Yükselir’den inanılmaz itiraf. ‘Yolsuzluk zor biter..’

444

İktidara en yakın ekranlardan A Haber’de yayınlanan %100 siyaset programının sunucu  Sevilay Yükselir’in yolsuzluk yorumu damgasını vurdu. Programın konuklarından TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP Milletvekili Burhan Kuzu, Başkanlık sistemi hakkında konuştuğu sırada, Şarkıcı Niran Ünsal araya girerek; ” Hocam bu yolsuzluk ve yoksullukların bitemisylede doğru orantılı aslında bu Başkanlık sistemi geldiğinde daha da güçlenecez. Milletin işine gelmiyor.” dedi. GENLERİMİZDE ... Devamını Oku »

  • Tweet

Niran Ünsal saraya çıktı…Erdoğan’a ‘çıplaklıkla mücadele’ dosyası sundu!

niran-ünsal

Kliplerdeki çıplaklığa karşı ‘savaş açan’ Niran Ünsal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın özel davetlisi olarak Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na çıktı. Ünsal, ‘Yeni dönemde Türkiye’mizi çok güzel günler bekliyor’ dedi. Niran Ünsal, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanın özel davetlisi olarak başkente gitti. Türkiye ’de ‘Ulusal algıyı koruma’ yasası çıkartmak için çalışan Ünsal, kliplerde, çizgi filmlerde ve reklamlarda uygulanan subliminal mesajlar içeren 64 sayfalık dosyayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ... Devamını Oku »

  • Tweet

Yeni Türkiye’nin soytarıları

Yiğit Karamehmet

Aslında her şey olması gerektiği gibi ilerliyor. Geri kalmış ülkelerin demokrasiye, demokrasilerin diktatörlere, diktatörlerin saraylara ihtiyacı olduğu gibi, o saray yapıldıktan sonra da sarayların soytarıya ihtiyacı oluyor elbette. Soytarı demeyelim alınabilirler: Eğlence emekçisi birey! Yeni Türkiye’nin Aksaray’ı da bir tür açık kontenjan gibi bu konuda. İşsiz güçsüz kalmış bütün şöhret eskileri bu boş pozisyon için sıraya girmiş durumda. CV’ler ekranlardan ... Devamını Oku »

  • Tweet