Salı , 26 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: reklam

Etiket Arşivi: reklam

İBB’den Kadıköy’e reklam darbesi

kadıköy

Ataşehir, Üsküdar ve Beykoz belediyelerinden den bazı ana arterlerin UKOME’ye devir kararı alındığı bildirildi. Bu karar ana arterlerdeki tabela ve reklam gelirlerinin ilçeden İBB’ye geçmesinin yanı sıra yerel belediyenin bu yollara imar, düzenleme, bakım gibi müdahale ve hizmet yetkisinin kaldırılması anlamına geliyor. Kadıköy’ün CHP’li Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu kararın “Seçim öncesi muhalif belediyeleri kontrol ve kuşatma altına alma” amaçlı olduğunu ... Devamını Oku »

  • Tweet

MHP lideri Bahçeli’den yeni seçim hamlesi

Devlet-Bahçeli-12

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) seçimle ilgili miting, reklam ve propaganda etkinliklerine sandık öncesinde hız verecek, 7 Haziran yaklaşırken ekranlarda daha sık görünecek. Hedef “kararsız seçmenin aklında kalmak. MHP Lideri Devlet Bahçeli, diğer liderlerin aksine seçime yaklaşık 40 gün kalmasına rağmen henüz meydana inmedi. Bahçeli gazetecilerin, “Beyannameyi açıklamakta biraz geç kalmadınız mı?” sorusuna, “Siyasi taktik icabı böyle yapıyoruz. Biz kongre için ... Devamını Oku »

  • Tweet

Hülya Avşar reklamını bir de böyle izleyin: Gökçek çok kızacak

111web

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte oynadığı ve Ankara Marina’nın tanıtım filmine ironik bir karşılık geldi. Kurcala ismindeki parodi grubu Avşar’ın reklamına ironik dille yaklaşarak Ankara’daki su baskınlarından ve ilginç görüntülerden oluşan bir reklam filmi hazırladı. Youtube’da paylaşıma giren Kurcala’nın reklamı kısa süre içerisinde sosyal medyada da ilgi gördü.   Ankaralı Genç, Hülya Avşar’ın Reklam Filmiyle… paylaşan: aktifhaber Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

Akkuyu reklamındaki pilottan itiraz: Beni elektronik reklamı diye kandırdılar

akkuyu_reklami

Akkuyu nükleer santraline ilişkin televizyon reklamlarında ve bu reklamlardan üretilmiş billboardlarda pilot olarak görünen tiyatrocu Ayhan Kanal, “sol bir dünya görüşüne sahip olduğunu” ve “elektronik firmasının reklamı” denilerek kandırıldığını söyledi.   Radikal’den İsmail Saymaz’ın haberine göre Akkuyu’daki nükleer santrale ait televizyon reklamında pilot rolünü oynayan tiyatrocu Ayhan Kanal, bir elektronik firmasının reklamı diye kandırılarak, bu filme dahil edildiğini ileri sürdü. ... Devamını Oku »

  • Tweet

TRT, CHP’nin seçim reklamını yayınlamayacak

trt

TRT, CHP’nin Kartal’da yapacağı seçim mitingi için hazırlanan “milletçe alkışlıyoruz” videosunu yayınlamama kararı aldı. Kağıt üstünde “tarafsız” ve “devlet televizyonu” olarak geçen TRT, CHP’nin seçim reklamını AKP’yi eleştirdiği gerekçesiyle yayınlamayacak.   demokrathaber‘de yer alan habere göre, duruma Twitter hesabından tepki gösteren CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “TRT, CHP’nin alkışlı reklam filmini yayımlamayacağını resmi yazıyla ... Devamını Oku »

  • Tweet

İşte Ali Taran’ın CHP kampanyasındaki ilk filmi…AKP köpürecek !

12233

Reklamcı Ali Taran’ın 2015 gene seçimleri için hazırladığı CHP kampanyasının ilk filmi “Milletçe Alkışlıyoruz” adıyla yayınlandı. Filmin kısa video versiyonunda partiye dair bir mesaj bulunmuyor fakat, özellikle sosyal medyada, videoda ‘trafonun yanında yürüyen kedi’ gündem oldu. “MİLLETÇE ALKIŞLIYORUZ” Film için hazırlanan ‘teaser’ tadındaki kısa tanıtıcı videoda sadece sokak duvarlarına şablonla boyanmış yazılar görünüyor. Arka planda da “milletçe alkışlıyoruz” sözü vurgulu ... Devamını Oku »

  • Tweet

Aldatma sitesi Gleeden’ın reklamı, bu ülkeyi karıştırdı

3

Evlilik dışı ilişki arayanlar için 2009 yılında hizmete giren ‘Gleeden’ aldatma sitesin Fransa’daki reklam kampanyaları Fransızları kızdırdı. Kadınlar tarafından kurulan aldatma sitesi yaklaşık 2,5 milyon abonesiyle Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere’de aşk kaçamakları için tercih edilen sitelerin başında geliyor. Kaçamak arayanlar için ‘Gleeden’ sitesinin Fransa’da reklam kampanyaları metro, otobüs durakları, billboardlar ve en son belediye otobüslerine taşınması Fransızların sabrını taşırdı. ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP seçime Obama’nın taktiğiyle hazırlanacak

taran

Önceki yerel ve genel seçimlerde bir ajans ile anlaşan, parti programına göre kampanya yapmalarını isteyen ana muhalefet partisi CHP bu kez daha profesyonel adım atma kararı aldı. Bu seçimi çok kritik olarak gören CHP, ulusal ve uluslararası düzeyde strateji ve iletişim şirketleriyle yaptığı görüşme sonrası ABD Başkanı Barack Obama’nın seçim kampanyasını yürüten Benenson Strategy Group (BSG) ile çalışmada karar kıldı. ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP seçim kampanyasını öyle bir isme verdi ki !

CHPADAY

7 Haziran seçimleri yaklaşırken partiler tanıtım stratejilerini belirliyor. Ali Taran, CHP yönetimine seçim kampanyası için bir sunum yaptı, prensipte anlaşma sağlandı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler için Ali Taran ile çalışmayı planlıyor.CHP yönetiminin Taran’ın projelerini dinlediği, prensipte el sıkışıldığı, birkaç ayrıntının çözülmesinden sonra anlaşma yapılacağı belirtildi. Ünlü reklamcı Taran’ın, önceki gün CHP Merkez Yönetim Kurulu toplantısında ... Devamını Oku »

  • Tweet

Güven duygusu

numan-türer

Bu hafta futbolda sertliğin tanımını ve liglerimizde sertliğin ölçüsü üzerinde durmak üzere plan yaparken, Futbol Federasyonu’nun İstanbul’da başlayan 23. Antrenör Gelişim Semineri’nde yapılan anket, sertliğin sebeplerinin açıklanmasına yardımcı bir sonuç ortaya çıkardı. Ankette antrenörlere, “Haksızlığa uğradığınızda sizi kim korur” sorusu sorulmuş. Cevaplarda yer alan dört şık arasından en düşük puanları yüzde 3 ile “TUFAD (Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği)” ve yüzde ... Devamını Oku »

  • Tweet