Perşembe , 5 Şubat 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Rize

Etiket Arşivi: Rize

HDP’li vekil canlı yayında Rizelilerden öyle bir şey istedi ki !

kobani

CNN Türk’te “360 Derece” programında Şirin Payzın’ın konuğu olan HDP Hakkari Milletvekili Adil Zozani, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kobani kutlamaları için kullandığı “Çiftetelli oynuyorlar” sözüne yanıt verdi. “Bu savaşı kazananlar kendi kentlerini de inşa edecekler, Erdoğan’dan beklenti içinde değiliz” dedi. Zozani, “Ama Rizeli kardeşlerimizden büyük bir beklenti içerisindeyiz. Herkesten Kobani için bir tuğla bekliyoruz. Herkes bir tuğla değerinde bir katkı sunsun, böylelikle ... Devamını Oku »

  • Tweet

Çaykur Rize

bilgehan-uçak

İkinci yarının en iddialı ve en başarılı takımı ligin üstünde değil, altında: Çaykur Rize. Eğer o teknik direktör değişikliğini yapmamış olsalardı, bugün büyük ihtimalle ligin son sırasında olacaklardı ve Balıkesir’le birlikte düşme potasının bir numaralı adayı sayılacaklardı. Rize, çok akıllı bir hamle yaparak takımı Hikmet Karaman’a emanet etti. Eh, Hikmet Hoca’nın altından kalkamadığı bir takım daha görülmemiş. Daha önce iki ... Devamını Oku »

  • Tweet

Taraf’ın ‘Rize’de 5 yıldızlı saltanat’ haberi Meclis’e taşındı

Taraf’ın “Rize’de 5 yıldızlı saltanat” başlıkla haberiyle gündeme getirdiği, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği doğrultusunda Rize’ye lüks otel projesi Meclis’e soruldu. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeme getirmesiyle Rize’de yapımına başlanan beş yıldızlı otel inşaatıyla ilgili iddiaları Meclis’e taşıdı. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce tarafından cevaplandırılması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı’na soru önergesi veren Tanal, şu ... Devamını Oku »

  • Tweet

Adaşın azizliği 9 yıl sonra bitti!

Ali Yılmaz

Rize’de çalıştığı dönemde 2680 günlük SSK primi aynı adı, soyadı, doğum tarihi ile anne ve baba adı aynı olan bir başka kişiye yazılan 54 yaşındaki Ali Yılmaz’ın hukuk mücadelesi 9 yıl sürdü. ‘Hizmet tesbit’ davasını kazanan ve eksik görülen primlerin iadesi ile emekli maaşı da artacak olan Ali Yılmaz, eksik aldığı geriye dönük maaş farklarını almak için de başvuruda bulundu. ... Devamını Oku »

  • Tweet