Cumartesi , 30 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: Samanyolu TV

Etiket Arşivi: Samanyolu TV

Hakan Şükür canlı yayında Erdoğan’a öyle bir gol attı ki !Perinçek bombası !

1hakansukur

Samanyolu Haber’de yayınlanan Özel Gündem programına katılan  AKP eski milletvekili ve bağımsız milletvekili adayı  Hakan Şükür özellikle Erdoğan ve AKP’yi çok kızdıracak yorumlarda bulundu Hakan Şükür hem siyasete atıldığı günden bugüne yaşadıklarını hem de süreçte yaşanan usulsüzlükler, haksızlıklar ve hukuksuzluklar üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Hakan Şükür’ün satır başları: “HUKUK KENDİLERİNE LAZIM OLDUĞU ZAMAN HATIRLIYORLAR” Şükür, özgürlüklerin kısıtlandığı ortamda 4 ... Devamını Oku »

  • Tweet

Yok artık..Böyle gözaltı görülmedi..Profesör Özsoy’u vapurda aldılar…

osmann

Samanyolu TV’de katıldığı bir programda Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu tehdit ettiği gerekçesiyle Eminönü-Üsküdar Vapuru’nda Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. Kaynak:Habertürk Beğen0 Devamını Oku »

  • Tweet

AKP Gençlik Kollarına maaş bağlanmış…Canlı yayında belgesini gösterdi!

chp039li-mahmut-tanal039dan-akp-ile-ilgili-bomba-iddia-921795h

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Samanyolu Haber’de katıldığı canlı yayında bomba bir iddiada bulundu. AKP’nin ortaya çıkan VIP torpil skandallarından sonra Tanal, Şanlıurfa AKP Gençlik Kolları’na maaş bağlandığını iddia etti.Canlı yayında elindeki belgeleri gösteren Tanal Şanlıurfa savcılarını görevlerini yapıp bu iddiaları araştırmaya davet etti.Tanal, savcıların harekete geçmemesi halinde kendisinin savcılar hakkında gereğinin yapılması için başvuracağını söyledi. Mahmut Tanal’ın elindeki listelerde ... Devamını Oku »

  • Tweet

Economist: Erdoğan AB’yi de darbeci yaptı

Recep Tayyip Erdoğan

Economist: Erdoğan AB’yi de darbeci yaptı İngiliz Economist dergisi 14 Aralık operasyonunu ve Ankara ile Brüksel arasında yükselen tansiyonu ele alıyor. ‘Türkiye’de basın özgürlüğü öldü mü?’ başlıklı yazıda “Erdoğan AB’yi de AKP’yi devirmek isteyenler listesine almış gibi gözüküyor” deniyor. Yazıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedefinde Gezi, faiz lobisi, Gülen cemaatinden sonra şimdi de Avrupa Birliği (AB) olduğu belirtiliyor. “‘AB’nin ne dediği bizi ... Devamını Oku »

  • Tweet

Basın kuruluşlarından operasyona ortak tepki

Turkiye Gazeteciler Cemiyeti

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) ortak bir açıklama yaparak, Zaman ve Samanyolu TV’deki gözaltıların basına yönelik halkın haber alma ve gerçekleri öğrenme hakkına müdahale olduğuna dikkat çekti. “Basın ve ifade özgürlüğü cezalandırılamaz denilen” Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Gazeteciler Sendikası’nın ortak açıklamasında şu görüşler yer aldı: “Demokrasinin temel kurumu olan basın ve ifade özgürlüğü, yaşanan son ... Devamını Oku »

  • Tweet

Operasyonun hukukta yeri nerede

Pınar Türenç

Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç, Samanyolu televizyonu ve Zaman gazetesine yönelik operasyonların, muhalif sesleri susturma çabasının sonucu olduğunu belirterek, güler önceden sosyal medyada duyurulan bu operasyonun hukukta yeri olmadığını söyledi. Türenç, “Bugün, Türk medyası açısından unutulmayacak bir gün. 17 Aralık gibi, herhangi bir darbe günleri gibi, 12 Eylül gibi bugün de unutulmayacak” dedi. Samanyolu televizyonu ve Zaman gazetesine yönelik polis ... Devamını Oku »

  • Tweet