Çarşamba , 4 Şubat 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: suheyl batum

Etiket Arşivi: suheyl batum

Odatv davasında müthiş gerçek ortaya çıktı!

Odatv davasında bilirkişi Tuncay Beşikçi, suçlama konusu olan dosyaların başka bir bilgisayarda yaratılıp bilgisayarlara kopyalandığını tespit ettiklerini ve bu dosyaların virüslü dosyalarla uzantılı olduğunu açıkladı. Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın, Prof. Dr. Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı ‘Oda tv Davası’ özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından yeni mahkemesinde ilk defa görülmeye başlandı. ... Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’de ihraç şoku!

chp

CHP MYK tarafından disipline sevk edilen Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) tarafından partiden ihraç edildi. Batum, ihraç kararına karşı her türlü hukuki yola başvuracağını söyledi. Habertürk Gazetesi’nden Düzgün Karadaş’ın haberine göre, Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın istifasının ardından yaptığı açıklamada ‘bu istifalarla partiyi sarsarak düzene sokacaklarını’ söylediği gerekçesiyle CHP MYK tarafından ‘partiyi kamuoyu önünde doğrudan tartışmaya açtığı ... Devamını Oku »

  • Tweet

Kılıçdaroğlu patladı:Siyaseti bırakırım

kemal-kilicdaroglu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Habertürk TV’de yayınlanan Türkiye’nin Nabzı Özel programında Didem Arslan Yılmaz’ın gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eskişehir Milletvekili Süheyl  Batum’un partiden ihracı ve ardından dile getirdiği görüşlerine ilişkin soruya şu yanıtı verdi: SÜHELY BATUM’UN PARTİDEN İHRAÇ EDİLMESİ Kendisinin bir açıklaması vardı. Medyada da yer almıştı. Bu açıklama, partinin kurumsal kimliğine zarar veriyordu ... Devamını Oku »

  • Tweet