Pazartesi , 11 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: tarafsız bölge

Etiket Arşivi: tarafsız bölge

Canlı yayında son anketi açıkladı..AKP düşüşte..HDP kılpayı

ozer-sencar-hdp-ak-parti-oy-orani

MetroPoll araştırma şirketi başkanı Özer Sencar, Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programına konuk oldu. Sencar, 18-21 Nisan tarihlerinde ‘Türkiye’nin Nabzı’ Araştırması başlığıyla 28 ilde 2824 kişiyle yüz yüze yapılan araştırmanın sonuçlarını açıkladı.Buna göre AKP yüzde 42.5’e düşerken HDP yüzde 10.2 ile barajı kılpayı aşıyor.. Devamını Oku »

  • Tweet

Türkiye sarsılacak…Osman Baydemir’den inanılmaz itiraf..

11osman

CNN TÜRK’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programına milletvekili adayları katıldı. Programda “PKK mahkemeleri’ ile ilgili tartışma yaşandı. HDP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Osman Baydemir, “Zaman zaman içerisinde yer aldım. 78 milyon bizi izliyor. Reytinginizi yükselttim” dedi. “Kan davası ya da benzeri olaylarda araya girdiğimiz örfi hukukumuz var” diyen Baydemir, “KCK’nın adalet divanıdır diye yargıladılar bizi” diye konuştu. Devamını Oku »

  • Tweet

CHP’de Kemal Derviş krizi..Canlı yayında patladı:’Başarısız, gerek yok’

dervıs

CHP’nin ekonomi kurmaylarından iki isim İlhan Kesici ve Aykut Erdoğdu, dün akşam CNN Türk’te Tarafsız Bölge’nin konuğuydu. CHP’nin çok ses getiren ekonomi vaatlerini ve iktidara geldikleri takdirde bunları nasıl hayata geçireceklerini anlattılar. Kemal Derviş’in rolünün ne olacağı soruldu kendilerine. Aykut Erdoğdu’dan beklenmedik bir itiraz geldi. “Bence Kemal Derviş’e gerek yoktu, zaten ben onun 2002’deki programını da başarılı bulmuyorum” dedi. Devamını Oku »

  • Tweet

Selvi ile Saymaz canlı yayında birbirine girdi !

cnn

CNN Türk’te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge’de gazeteci İsmail Saymaz ile Yeni Şafak Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi arasında “Dersim” tartışması yaşandı. Devamını Oku »

  • Tweet

Canlı yayında kavgaya bir kala…Ahmet Hakan çılgına döndü

111

CNNTÜRK ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programında kavganın adeta kıyısından dönüldü. Gazeteci Koray Çalışkan ile kamuoyu araştırmacısı Adil Gür arasında çıkan özür kavgası, Ahmet Hakan’ı çileden çıkardı. Çalışkan, cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi yayınladığı anketlerde Adil Gür’ün yanılma payının çok yüksek olduğunu söyleyerek, Türk kamuoyundan özür dilemesi gerektiğini iddia etti. Farklılığın, katılım oranların kaynaklandığı söyleyen Gün’ün sözlerine Çalışkan, bir kez daha itiraz edince ... Devamını Oku »

  • Tweet

Canlı yayında birbirlerine girdiler !

CNNTürk’te yayınlanan tartışma programında sinirler gerildi. Hüseyin Yayman’ın bazı cinayetlerde derin devletin parmağı olduğunu belirtmesi üzerine gazeteci Mustafa Akyol çok sert tepki gösterdi.İşte o anlar   Devamını Oku »

  • Tweet