Salı , 2 Haziran 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: uğur dündar

Etiket Arşivi: uğur dündar

Uğur Dündar canlı yayında çıldırdı, isyan etti..Sinirlenip programı terk etti..

777

Uğur Dündar, Halk TV’de yaptığı Halk Arenası programı için Çanakkale’deydi. Programın ilk başladığı dakikalardan itibaren ses sorunu bir türlü giderilemeyince ünlü sunucu, yaşananlara isyan etti ve programı bitirdi. Uğur Dündar Halk Arenası programında yaşanan ses sorununa isyan etti ve programı bitirdi. Halk TV’de Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası programı, Çanakkale’den yaptığı yayın sırasında yaşanan ses sorunu nedeniyle yarıda kesildi. Programın ... Devamını Oku »

  • Tweet

Uğur Dündar CHP’deki ‘ihbarcıyı’ yazdı !

ugur dundar

CHP İzmir aday listeleri Atilla Sertel kriziyle karıştı. Ön seçimden üçüncü çıkan Atilla Sertel YSK kararıyla aday listesinden çıkarıldı. İşin perde arkası ise bomba çıktı. Meğer CHP’li adayı listeden attıran bir başka CHP milletvekili adayıymış. Uğur Dündar bugün köşesinden o adayın adını vermeden bütün olayı ifşa etti. “AKP’lilerin bile yapmadığını bazı CHP’liler (!) kendi adaylarına reva görüyorlar” diyen Uğur Dündar, ... Devamını Oku »

  • Tweet

Uğur Dündar CHP’yi bombaladı: ‘İkisi de iğrenç’

ugur dundar

CHP milletvekili adayları listesinde adı bulunmayan isimlerden Umut Oran ve Ali Özgündüz için kişisel Twitter hesabından tepki gösteren Uğur Dündar, CHP’ye çok sert eleştiriler yöneltti. CHP’nin milletvekili aday listesiyle ilgili değerlendirmede bulunan Uğur Dündar, Ali Özgündüz ve Umut Oran gibi isimlerin liste dışı bırakılmasını eleştirerek, “Listede CHP’ye büyük emek veren Ali Özgündüz gibiler yok, ama CHP’ye hiçbir katkı sağlamayan ve ... Devamını Oku »

  • Tweet