Cumartesi , 30 Mayıs 2015
Anasayfa » Etiket Arşivi: yeni safak

Etiket Arşivi: yeni safak

Offf..Offf..Selvi Twitter’den ‘diğer yandaşları’ bombaladı:Patron kalemleri…

1abdulkadırselvı

Yeni Şafak Gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi’nin dünkü yazısında Ethem Sancak ve Yiğit Bulut için, isim vermeden “Ayağı tökezlediğinde Erdoğan’ı ilk terk edecek olanlar da bunlardır,” eleştirisinin ardından Twitter’dan çok kritik açıklamalarda bulundu. SELVİ’DEN ART ARDA BOMBA TWEETLER Selvi, kişiel Twitter hesabından art arda bombalarcasına paylaştığı mesajlarında “Ben CNN Türk’te Gezi sürecinde,17-25 Aralık operasyonları sırasında birilerinin twit atmaya korktuğu sırada yayına ... Devamını Oku »

  • Tweet

Birbirlerine girdiler….Kekeç patronunu korudu, Selvi’ye çaktı !

1ahmetselvı

Yeni Şafak yazarı ve Ankara temsilcisi Abdülkadir Selvi’nin Ethem Sancak ve Yiğit Bulut için “Ayağı tökezlediğinde Erdoğan’ı ilk terk edecek olanlar da bunlardır” sözlerine Star yazarından yanıt geldi. Star Gazetesi yazarı Ahmet Kekeç, bugünkü “Çok ayıp Abdülkadir” başlıklı yazısında Selvi’nin yazdıklarını yadırgadığını söyledi. Patronu Ethem Sancak’a ve Yiğit Bulut’a sahip çıkan Kekeç, Selvi’nin özellikle iki kişinin ismini verdiğini belirterek “Abartılı ... Devamını Oku »

  • Tweet

Selvi’den Bulut ve Sancak’a ‘Ethem Menderes’ benzetmesi…Havuz karıştı…

1abdulkadırselvı

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi, bugünkü yazısında AKP’ye şok uyarılarda bulundu. İşte Selvi’nin bugünkü köşe yazısı: Yarın geç olmadan uyarayım istedim Seçimlere 13 gün kaldı ama bazı ciddi sıkıntılar ve belirsizlikler var. Bunlar; 1-Seçim startı verildiğinde kararsızların oy oranı yüzde 15’ti. Seçimde son düzlüğe girildiğinde bu oran yüzde 5’ler seviyesine gerilerdi. Ama bu kez yüzde 14’ler düzeyini ... Devamını Oku »

  • Tweet

Havuzda fırtına var..Selvi ‘o yandaşları’ topa tuttu:Sizi lanetliyorum’

1abdul

A haber yayınında Meral Akşener hakkında kaset olduğu iddialarını gündeme getiren Latif Erdoğan ve Cemil Barlas’a tepki gösteren Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi, Twitter’dan “Meral Akşener 28 Şubat Sürecinde dik duran bir kadındı ona kaset yakıştırması yapanları lânetliyorum O Türk siyasetinin yüz akıdır, onurudur” diye yazdı. Meral Akşener’i Çiller zamanından tanıdığını söyleyen Selvi “Meral Akşener’i Çiller’in kadın kolları başkanı ve ... Devamını Oku »

  • Tweet

Yeni Şafak yazarından AKP’ye inanılmaz sözler:’Durum vahim..Batıyoruz’

fatmabarbaros

Zile ve Tokat Müftülüklerinde Kur’an-ı Kerim tasarımlı pasta kesilip yendiği ortaya çıkmış ve AKP’li Üsküdar belediyesinin de içerisinde Kabe, Hira Dağı, Hira Mağarası, Sevr Mağarası, Muallak Taşı, fil heykeli, zemzem kuyusunu anlatan maketlerin yer aldığı “Asr-ı Saadet Köyü” kurduğu öğrenilmişti. Sert eleştiri alan bu uygulamalara, iktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak’tan Fatma Barbarosoğlu da tepki gösterdi. “Mesele vahim. Geçiştirilebilecek gibi değil.” ... Devamını Oku »

  • Tweet

Atilla Taş Yeni Şafak yazarına öyle bir yanıt verdi ki..Rekora koşuyor !

atilla-tas-ve-yeni-safak-yazari-twitter-da-kavga-etti--5542774

Yeni Şafak yazarı Cemile Bayraktar, Atilla Taş’ın Cemaat’e yakınlığıyla bilinen Meydan gazetesinde yazmasına göndermede bulunarak Twitter hesabından, “Nasrettin Hoca da demiş ki; Atilla Taş’ın gazetede yazacağına inanıyorsun da, hocanın Mason olduğuna mi inanmıyorsun? Nasrettin hakli” yazdı. Milliyet’te yer alan habere göre Atilla Taş bu tweete “Nasrettin hoca demiş ki, kabataş’a,intihar eden katırlara,kendi yanan çadırlara inanıyorsun da yazarlığım mı tuhaf geliyor?” ... Devamını Oku »

  • Tweet

Yılın itirafı..Aday yapılmayan AKP’li Öztürk:’Gökçek’in oğluna karşı beni çizdiler’

aa_eski_genel_mudurune_adaylik_soku_h13881_a2fbf

AKP aday listesine alınmayan Yeni Şafak yazarı Kemal Öztürk, köşe yazısında öz eleştiride bulunup kendi durumunu analiz etti. “Boyumun ölçüsünü aldım” diyen Öztürk, Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in aday gösterilmemesine “kurban gittiğini” öne sürdü. Eski Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk seçimler için AKP’den Sakarya milletvekili aday adayı olmuştu. Aday listelerinin açıklandığı gün büyük şok yaşayan Öztürk, YSK’ya sunulan listede ... Devamını Oku »

  • Tweet

Doğan Grubu o isme öfke kustu:’Gazeteci müsveddesi, tetikçi’

cem-kucuk-dogan-holding-duzenlendi-1

Doğan Grubu, Yeni Şafak yazarı Cem Küçük’ün iddialarına cevap verdi. Doğan Grubu Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu, Yenişafak gazetesinin 7 ve 9 Nisan tarihli nüshalarında yer alan yazılarla ilgili bir açıklama yaptı. İşte, o açıklama: “Yeni Şafak gazetesinin önce 7 Nisan 2015 tarihli nüshasında yayınlanan ve bugün (9 Nisan) tarihinde yeniden benzer iftiralarla sürdürülen Cem Küçük imzalı yazılar, ... Devamını Oku »

  • Tweet

Flaş…Flaş…Mahkemeden Yeni Şafak’a şok karar !

yeni-safak-ataturk-u-ismet-inonu-oldurdu_m

Yenişafak gazetesinin, “Atatürk’ü İnönü zehirleyerek öldürdü” yönündeki haberlerine mahkemeden ihtiyati tedbir kararı verildi. Mahkeme, gazetenin benzer haberler yapmasının önüne geçti. Hürriyet’ten Dinçer Gökçe’nin haberine göre İsmet İnönü’nün kızı Özden Toker, önceki gün akşam avukatı Mehmet Ali Köksal aracılığı ile mahkemeye başvurdu. İhtiyati tedbir talebi ile yapılan başvuruya Ankara 4. Asliye Hukuk Mahkemesi bu sabah karara bağladı. Mahkeme, gazetenin haberlerine ilişkin ihtiyati ... Devamını Oku »

  • Tweet

İlber Hoca’dan Engin Ardıç’a ‘karakolluk’ sözler:’Eski solcu, geri zekalı, alkolik’

ilber

Yeni Şafak Gazetesi’nin İsmet İnönü’nün Atatürk’ü zehirlediğine ilişkin haberini  “mahalle dedikodusu” olarak niteleyen  İlber Ortaylı, bunların “Yeni Türkiye” kurma çabası olduğunu belirterek “B.k kurarsınız. Güldürmesinler adamı. Yeni Türkiye böyle geri zekalılar olmadan kurulabilir ancak.” dedi. CNNTÜRK’te yayınlanan habere göre Ortaylı ile Yeni Şafak muhabiri arasındaki o diyalog: İlber Bey merhaba. Yeni Şafak gazetesi olarak bir belge yayınladık. Gazeteyi görme şansınız oldu ... Devamını Oku »

  • Tweet