Pazar , 31 Mayıs 2015
Anasayfa » Alt Manşet » Gül Erdoğan’ı ‘arkadaşlık listesinden çıkardı mı…İşte yanıtı
Gül Erdoğan’ı ‘arkadaşlık listesinden çıkardı mı…İşte yanıtı
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-05-29 06:19:56Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comÓîÿ ƒn6¿

Gül Erdoğan’ı ‘arkadaşlık listesinden çıkardı mı…İşte yanıtı

11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, AKP’nin her yıl büyük organizasyonlarla kutladığı İstanbul’un Fethi’nin yıldönümü için yapılacak kutlamalara katılmayacağını açıklamasının ardından Erdoğan’ı sosyal medya ‘arkadaşlığından’ çıkardığı anlaşıldı.Medyaradar’da yer alan habere göre  Gül’ün daha önce sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan takip ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı takip etmeyi bıraktığı görüldü.

Gül’ün takibi bırakması sosyal medyanın da gündemindeydi. Sosyal medyada yayılan olay birçok kullanıcı tarafından espirili ifadelerle paylaşıldı.

İşte o mesajlardan bazıları;

Eren Erdem: “Abdullah Gül, Erdoğan’ı unfollow etmiş. Bülent Arınç’tan spam bekliyoruz. :)”

Yarın: “Abdullah Gül, Erdoğan’ı arkadaş listesinden ‘çıkarmış.”

Zaytung: “Ben de bi kere unfollow edeyim dedim, 2 saat sonra Bilişim Suçları’ndan geldiler. Sabaha kadar ifade falan… Neyse, uyarmış olayım da…”

Ahmet Kural: “Sehven olmuştur”

Ekim: “Çalarken follow, kaçacarken unfollow birşey ifade etmez! “Gül Erdoğan’ı unfollow etti”

GÜL AÇIKLAMA YAPTI

11’nci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül,  Twitter’da Recep Tayyip Erdoğan’ı unfollow ettiği iddialarıyla ilgili ‘Hayret ettim. İki hesap takip ediyordum, aynı şekilde devam ediyorum.” diye konuştu.

Etiketler: