Pazartesi , 1 Haziran 2015
Anasayfa » Güncel » İğrenç kaset komplosunda ağızlar bozuldu… ‘Rezil adam’
İğrenç kaset komplosunda ağızlar bozuldu… ‘Rezil adam’

İğrenç kaset komplosunda ağızlar bozuldu… ‘Rezil adam’

MHP’li Meral Akşener ile ilgili sözleriyle ilgili bu sabah twitter adresinden paylaşımda bulunan ve kaseti kendisine izletmek isteyen kişinin adını savcılığa verebileceğini belirten Latif Erdoğan, bir internet sitesine yaptığı açıklamada o ismin Mustafa Yeşil olduğunu söyledi. Yeşil, Erdoğan’a twitter üzerinden yanıt verdi.

A Haber’de yayınlanan Gece Ajansı programında, Cemil Barlas’ın “Meral Akşener’in de mi kaseti var, nasıl ele geçirdiler?” sorusuna “Cemil Bey’in dediği çok önemli. O kaseti olan biridir ve şu an esaret altındadır” cevabını veren ve büyük tartışma yaratan gazeteci Latif Erdoğan, bu sabah twitter’dan açıklama yaptı. Var olduğunu iddia ettiği kasetin montaj olduğunu söyleyen Erdoğan, kaseti kendisine izletmek isteyen kişinin adını, savcılıkta açıklayabileceğini belirtti.

İşte Latif Erdoğan’ın, sabah saatlerinde twitter hesabından yaptığı o açıklama:
O İSMİ AÇIKLADI

 

Söz konusu ismin kim olduğu kamuoyunda merak oluştururken, Latif Erdoğan, yaptığı ikinci açıklamayla o ismi açıkladı. Bir internet sitesine konuşan Erdoğan, Meral Akşener’le ilgili kaseti kendisine izletmek isteyen kişinin, Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil olduğunu iddia etti.

 

 

YEŞİL’DEN YANIT

 

Latif Erdoğan’ın iddiasının ardından gözler, Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil’e çevrildi. Yeşil, twitter hesabından yaptığı açıklamada, iddiayı yalanlayarak, “Meral Hanım’a attığı iftirayı kapatmak için bir başka iftiraya sığınan rezil adam Latif Erdogan; iftira iftirayı aklamaz, sadece sahibini haklar” ifadelerini kullandı.

Etiketler: