Pazartesi , 1 Haziran 2015
Anasayfa » Güncel » Yaşlı vatandaştan Sağlık Bakanı’na: Emekliler aç duruyor aç!
Yaşlı vatandaştan Sağlık Bakanı’na: Emekliler aç duruyor aç!

Yaşlı vatandaştan Sağlık Bakanı’na: Emekliler aç duruyor aç!

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na bir vatandaş, “Emeklilere hiç bakmıyorsunuz, hep kendinizi düşünüyorsunuz. Emekliler aç duruyor aç aç!” diye tepki gösterdi. Bakan ise “Dua edin gene bize. Daha iyisini yine biz yapacağız inşallah” diye cevap verdi.

 

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Amasya’ya geldi. İlk olarak Amasya Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Müezzinoğlu, ardından AKP Amasya İl Başkanlığı’na geçti. Amasya Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Anneler Günü Yürüyüşü’ne katıldı. Kurtboğan Köprüsü’nden başlayan yürüyüş Şehzadeler Gezi Yolu’na kadar devam etti. ‘Anneler Günü, Ebeler ve Hemşireler Haftası Programı’na katılan Müezzinoğlu, konuşmasının ardından Almanya’nın Solingen kentinde evinin yakılması sonucu 2 çocuğu, 2 torunu ve bir de yeğeni yanarak ölen Mevlüde Genç isimli bayanın elini öperek Anneler Günü’nü kutladı.

 

Daha sonra Bakan Müezzinoğlu’nun yanına yaklaşan 81 yaşındaki Turan Şengül isimli emekli vatandaş, “Size bir şey söyleyeceğim. Emeklilere hiç bakmıyorsunuz, hep kendinizi düşünüyorsunuz. Emekliler aç duruyor aç aç!” diye tepki gösterdi.

Bakan Müezzinoğlu ise “Dua edin gene bize. Daha iyisini yine biz yapacağız inşallah” diye cevap verdi.

 

CİHAN

 

VATANDAŞIN BAKAN MÜEZZİNOĞLU’NA TEPKİSİ KAMERADA

Etiketler: