Cumartesi , 9 Mayıs 2015
Anasayfa » Güncel » Beyoğlu’nda silah sesleri
Beyoğlu’nda silah sesleri

Beyoğlu’nda silah sesleri

İstanbul Tarlabaşı Bulvarı, Basma Tulumba Sokak’ta akşam saatlerinde bir emlakçıya gelen bir kişi silahla 6 el ateş etti.

Olayda ölen veya yaralanan olmadı; kurşunlar kapıya isabet etti. Saldırgan kısa sürede polis tarafından yakalandı.

 

Tarlabaşı Bulvarı Basma Tulumba Sokak’ta akşam saatlerinde bir emlakçıya gelen bir kişi, tartıştığı işyeri sahibinin dükkanına 6 el ateş etti. Kurşunlar kapıya isabet ederken, olayda ölen veya yaralanan olmadı. Saldırgan da kısa sürede polis tarafından yakalandı.

 

Olay, saat 18.30 sıralarında, Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı, Basma Tulumba Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, emlakçılık yapan Gökhan Fidan ile aynı soyadlı Gıyasettin Fidan (34) arasında ev kiralama meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın ardından, Gıyasettin Fidan, belinden tabancasını çıkarıp, dükkana ateş etmeye başladı. O sırada olay yerinden geçen polis ekibi durumu fark etti. Polisleri gören Gıyasettin Fidan ise kaçmaya çalışırken 2 el de havaya ateş etti. Fazla uzaklaşamadan yakalanan Gıyasettin Fidan gözaltına alınarak Beyoğlu Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Emlakçı da ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

 

KAPIYA İSABET ETTİ

 

Çevredeki esnaf, “Bir genç geldi, ateş etti, gitti. Emlakçı dükkanına 4-5 el ateş etti, sonra yakalandı” dedi.

Olay Yeri İnceleme ekibi de yerdeki boş kovanlar ve emlak dükkanının kapısına isabet eden mermi delikleri üzerinde inceleme yaptı.

DHA

Etiketler: