Salı , 5 Mayıs 2015
Anasayfa » Alt Manşet » Fuatavni’den korkunç 1 Mayıs iddiaları:’Emir verildi, çok kanlı olacak’
Fuatavni’den korkunç 1 Mayıs iddiaları:’Emir verildi, çok kanlı olacak’

Fuatavni’den korkunç 1 Mayıs iddiaları:’Emir verildi, çok kanlı olacak’

Twitter fenomeni Fuat Avni yine çok konuşulacak iddialarda bulundu. Bugünkü 1 Mayıs kutlamaları ile ilgili yazan Fuat Avni “1977′dekinden kanlı olacak. Selami Altınok emir verdi, binlerce gözaltı olacak” diye yazdı. İşte Fuat Avni’nin “inşallah gerçek çıkmaz” diyeceğiniz dünkü 1 Mayıs iddiaları;

“Kafasındaki proje başarıya ulaşırsa, yarınki (bugünkü) 1 Mayıs gösterileri 1977′kinden kanlı olacak. Seçim öncesi mağduriyet, korku, güvensizlik ortamı oluşturarak, kaybettiği oyları kazanmak istiyor. Polis, örgütlerin yoğun olduğu bölgelerde ağır ve orantısız müdahalelerde bulunacak. MİT’in kirli adamları, polisin müdahalesine zemin hazırlayacak provokasyonlar düzenliyor.

OPERASYONU ALA YÖNETİYOR

Operasyonu Ala yönetiyor. Ağrı Valisi’ne verdiği talimatların benzerini İstanbul Valisi ve Emniyet Müdürü’ne de verdi. Selami Altınok aldığı talimatları ilçe emniyet müdürlerine iletti. ‘Göstericilere nefes aldırmayın, en az 2-3 bin gözaltı istiyorum’ dedi. Devlet eliyle kriz çıkarılıp, suç muhalefete ve paralele atılacak. Zift Medyası’nın haber ve manşetleri hazır. Kaos ortamı bahane edilerek iç güvenlik paketiyle verilen yetkiler kullanılacak.

SİVİL DARBE HAVASI

Ülkede tam bir sivil darbe havası oluşacak. Ekonomideki kötü gidişin oylarını düşürdüğünü bilen …. , seçimi kadar tek gündemin güvenlik konuları olmasını istiyor. Her şeye rağmen oylarını istediği seviyeye yükseltemezse …., seçimi tehir ettirecek planları devreye sokacak. Sonu yaklaştıkça zulmü artıyor. Attığı her adımla saltanatı biraz daha yıkılıyor. Az kaldı.”

İLGİLİ HABER
CHP’li Çıray’dan korkutan 1 Mayıs uyarısı: ‘Hükümet provokasyon yapabilir’

Etiketler: