Salı , 17 Mart 2015
Anasayfa » Güncel » Yeni Türkiye’nin ‘sanatçısı’ndan kaçAKsaray desteği
Yeni Türkiye’nin ‘sanatçısı’ndan kaçAKsaray desteği

Yeni Türkiye’nin ‘sanatçısı’ndan kaçAKsaray desteği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aralarında Hülya Avşar’ın da olduğu  Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) üyelerini  kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda basına kapalı gerçekleşen kabulün ardından konuşan Avşar Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na ilişkin “Hiç tahmin ettiğimiz kadar ihtişamlı değil, ben çok ihtişamlı görmedim. Abartıldığı kadar yok, benim evim daha şaşalı’ yorumunu yaptı.

TİKAD Üyesi sanatçı Hülya Avşar ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Avşar Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na ilişkin düşüncelerini şöyle açıkladı:

“Hiç tahmin ettiğimiz kadar ihtişamlı değil, ben çok ihtişamlı görmedim. Abartıldığı kadar yok.  Saray’a girdikten sonra  zaman geçtikçe bugün yapılan tartışmaların ne kadar gereksiz olduğunu anlayabileceğiz diye düşündüm. Gezdik, gezdirdiler. Düşünüyorsunuz Putin geliyor, Papa geliyor, böyle bir yerde ağırlamış olmak çok keyifli olsa gerek. Olması gereken bir bina olmuş. Yakına gelip görmek lazım ki abartıldığı kadar olmadığına karar verdim.”

BENİM EVİM DAHA ŞAŞALI

Avşar, bir gazetecinin, bu görüşlerini Cumhurbaşkanı Erdoğan ile paylaşıp paylaşmadığını sorması üzerine de “Neredeyse benim evim daha şaşaalı diyecektim. O kadar diyemedim tabi” dedi. Avşar’ın bu sözleri gülüşmelere neden oldu.