Cuma , 22 Mayıs 2015
Anasayfa » Alt Manşet » Sen misin Cmylmz’a sataşan…Perişan etti !
Sen misin Cmylmz’a sataşan…Perişan etti !

Sen misin Cmylmz’a sataşan…Perişan etti !

Kısa süreli videolar paylaşılan  sosyal medya uygulaması Vine’da fenomen olarak tanınan Hakan Hepcan ile komedyen Cem Yılmaz’ın dün geceki atışması sosyal medyaya damgasını vurdu. Birçok kişinin de konuşmaya eğlenceli yorumlar atmasıyla iş iyice kızıştı. Hepcan’ın “Cem Yılmaz’ın etrafinda bir kişi yok mu uyaran, abi napiyosun bunca yillik kurulmuş mukemmel imaji twitter’da yerle bir ediyorsun diyen?” tweetiyle başlayan atışmaya Yılmaz’ın  zaman zaman muzip, zaman zaman sert  cevapları damgasını vurdu. Hepcan ve Yılmaz arasındaki mesajların bir kısmı  şöyle :

Hepcan : Cem Yılmaz’ın etrafinda bir kişi yok mu uyaran, abi napiyosun bunca yillik kurulmuş mukemmel imaji twitter’da yerle bir ediyorsun diyen?
Yılmaz : Beberuhi sen lütfen işine bak…imajı da sana sormayalım.. yakma kendini şurda şimdi.Hahhhahhhahha..hadi lütfen.
Hepcan : seni çok seviyorum bir tat bir dokudan bu yana. İyiliğin içindi, üzülüyorum cidden. Gerçi bu ne kadar s…. artık, muamma.
Yılmaz : oğlum sen sasırdın mı? ne imajından bahsediyosun ya sen güldürme beni.Ya hadi git ! hahhhahha bu neymiş ya cesaret hapı gibi :)
Hepcan : son 10 küsur yılda ülke mizahına damga vuran adamın sosyal medyadaki hali, tavrı. – fikir beyan edilmesini istemiyorsun anlaşılan
Yılmaz : Yazık sizi okutan hocaya… 2015 yılında hala imaj diyo…astronot sanki p… ah cocuklar ah…cok üzüldüm.gercekten.
Hepcan : 34 yaşındayım. Seni sevdiğimi söylüyorum, p…. diyorsun. Eyvallah abi.

ÖPME BENİ

Konuşmanın sonlarına doğru Hepcan’ın , Yılmaz’ın uzatmalı aşkı Ayşe Hatun Önal’ın bir şarkısıyla gönderme yapması ise olaya damgasını vurdu. “öpme beni. Göğsümden ama kalbimi kalbimi kalbimi söktün..” diyen Hepcan’a verdiği “bak nası da güzel şakalar yapıyosun…yap işte bunları…bunları yap…onları yapma :))))” esprili yanıtla ikilinin arasındaki gerginlik tatlıya bağlandı.

Etiketler: