Cumartesi , 23 Mayıs 2015
Anasayfa » Magazin » Survivor kavgası Twitter’a sıçradı..Duygu ve Serenay’dan çok ağır sözler!
Survivor kavgası Twitter’a sıçradı..Duygu ve Serenay’dan çok ağır sözler!

Survivor kavgası Twitter’a sıçradı..Duygu ve Serenay’dan çok ağır sözler!

Survivor’dan elendikten sonra yaptığı yorumlarla dikkat çeken Duygu Çetinkaya, sosyal medya paylaşımlarıyla büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi. Serenay Aktaş’ın fanları ile girdiği polemik bir anda Twitter’da ileti bombardımanı yaşanmasına sebep oldu!

Radikal’de yer alan habere göre Duygu Çetinkaya sosyal medya hesabından kendisine gelen hakaret dolu mesajlara yönelik açıklama yaptı. Çetinkaya: ‘Biraz terbiyenin kimseye zararı olmaz bu bir abla tavsiyesi olsun size. Siz küfürle ben ise başka güçlerle hallediyorum zaten bir çoğunuz kardeşim yağmurdan bile ufaksınız bunu hakettiniz. Bu Serenaycıların bazıları, fotoğraflı kayıtlarla bilişim suçlarına yarın havale edilecek’dedi.

MİLLİ KAZIKÇI

Serenay Aktaş’ın fan kulübüyle baş edemeyen Duygu Çetinkaya resmi twitterhesabından kendisine atılan mesajları mahkemeye taşıyacağını açıkladı.Çetinkaya ‘Gelin barışın dedik, kız iyi yarışıyor, hakkı var dedikodulara kanmasın dedik siz bize yine milli kazıkçı o… dediniz. Milli kazıkçı dediniz , bana o… dediniz şimdi siz bir kendinize bakın bir de bize, biz size ne kazıkçı ne o.. dedik. ‘ dedi.

Duygu Çetinkaya’ya Serenay Aktaş fanlarının ettiği o çirkin sözlerin ardından başka Survivor fanlarından karşı atak geldi. Serenay Aktaş fanları ‘ Biz sana durduk yere o lafları etmedik sen bizim sevdiğimiz insanı kötüledin.’ şeklinde cevaplar geldi.

İLGİLİ HABER

http://www.bahrainair.net/galeri/video/survivorda-buyuk-kavga-dogukan-turabiye-oyle-bir-el-hareketi-yapti-ki/

Etiketler: