Pazartesi , 2 Mart 2015
Anasayfa » Manşet » AKP, HDP, ortak açıklama, Orgeneral Özel… Bahçeli hepsini bombaladı
AKP, HDP, ortak açıklama, Orgeneral Özel… Bahçeli hepsini bombaladı

AKP, HDP, ortak açıklama, Orgeneral Özel… Bahçeli hepsini bombaladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, çözüm süreci konusunda ortak açıklama yapan AKP hükümeti ve Halkların Demokratik Partisi’ni (HDP) sert sözlerle eleştirdi. Bahçeli, Süleyman Şah Türbesi’nin yerinin nakli konusunda ad vermeden Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ve Özel’i destekleyen eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök’ü hedef tahtasına koydu.

Bahçeli, Ankara Kızılcahamam’da yapılan il başkanları toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

“Bölücülüğün yok haritası gururla sunulmuştur. Türk milleti bu olanları sıradan kabul edemez, normal görmeyecektir. AKP’ye oy veren kardeşlerim, bir umuttur diye oy verdiğiniz parti PKK’ya beyaz bayrak çekti, görmeyecek misiniz. Arkasında durduğunuz parti Türkiye’yi teröristlere tapulamak üzeredir anlamayacak mısınız?

İMRALI’NIN KOLLARI

Gerileye gerileye İmralı’nın kollarına düşen vatansızlar PKK yandaşlığında üst bir faza geçmişlerdir. PKK iktidara ortak olmuş hükümeti ele geçirmişlerdir. Bunların mütareke yıllarındaki işgal komiserlerinden ne farkları vardır. Dünkü açıklamada yer alan bakanlar PKK’nın maskarası haline gelmeyi izzeti nefislerine nasıl sindirebilmişlerdir.

PKK’nın silah bırakacağını iddia etmek tamiri imkansız bir şuursuzluktur. PKK’nın kongre toplayıp silah bırakmasını beklemek saflıktır. PKK Türkiye’den toprak almadan silah bırakmayacaktır. Aksini iddia eden varsa ya şerefi yoktur ya da aklını ve mantığını kaybetmiş bir sefildir. AKP artık hem HDP hem de PKK’dır. Bölücülük terazisinde artık AKP ile PKK’nın aynı ağırlıkta olduğunu kimse inkar demeyecektir. Erdoğan ve Davutoğlu artık iflas etmiş ve PKK’nın kanlı tarihindeki yer almışladır. AKP-PKK verkaçı Türkiye kalesine gol olup yağmıştır.

“OMZU YILDIZ KÜMESİ OLAN ÖZEL İNSANLAR”

Askerlerimizin başına çuval geçirilirken sesini çıkartamayan, Erdoğan’ın kendisine Hocam dediği, AKP’nin Özel paşasına eleştirilerimize alınan kasaptaki ete soğan doğramayan emekli (Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök) paşa acaba milletin kanına ekmek doğrayanlara bir çift laf edecek cesareti gösterebilecek misin? Omuzu yıldız kümesi olan özel insanlar AKP, PKK yıkım ittifakına ne diyeceksiniz?

“NE İSTEDİLER DE VERMEDİK DEMİŞTİR”

Türkiye AKP ile giderse maalesef her türlü fenalık ve faciayı yaşayacaktır. Böylesi zifiri karanlıkta 7 Haziran seçimleri yapılacaktır. Dün Suudi Arabistan’a giderken HDP ve PKK’yı ima ederek 12 yılda ne istediler de vermedik demiş ve Öcalan’a teşekkür etmiştir. Vah ki vah. Bu nasıl bir insan ve nasıl bir cumhurbaşkanıdır.

AKP, HDP sandığa gömülmezse Türkiye gömülecektir. Yıkım yakındır, görünüz. Tehlike dibimizdedir uyanık olunuz. AKP-PKK seçim öncesi sanal bahar havası ile 400 milletvekili çıkarıp despotu başkan yapmak için çalışacaktır. Kanundan kaçma çabasını sistem değişikliği ile emniyete alma çabası içindedir. Buna da yeni Türkiye diyeceklerdir. Biz böyle bir Türkiye tanımıyoruz. Milletimize inanıyoruz, ferasetine hayranlık duyuyoruz.

DHA