Pazar , 31 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » Erdoğan mitingi için bu kez de Aydın Valiliği’nden talimat! Tüm öğrenciler mitinge
Erdoğan mitingi için bu kez de Aydın Valiliği’nden talimat! Tüm öğrenciler mitinge

Erdoğan mitingi için bu kez de Aydın Valiliği’nden talimat! Tüm öğrenciler mitinge

Aydın Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı mitinge tüm öğrenci, öğrenci velisi, öğretmen ve yöneticilerin katılımını istedi.

 

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre tarafından tüm ilçe milli eğitim müdürlüklerine bugün gönderilen yazıda şu ifadeler yer aldı:
“Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ’ın 27.05.2015 Çarşamba günü ilimizi ziyaret edecek olmaları nedeniyle, tüm ilçelerimizdeki İmam Hatip Ortaokulu, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ortaokul, Ortaöğretim Okulu, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerimizin öğrenci, öğrenci velisi, öğretmen ve yöneticilerinin aynı gün saat 17.00’de katılımların sağlanması ve katılım listelerinin ilçeler bazında 26.05.2015 Salı günü saat 17.30’a kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne (Özel Büro) gönderilmesi hususunda bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.”
MÜDÜRLER HAREKETE GEÇTİ

 

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçelere gönderilen yazının ardından okul müdürleri de harekete geçti. Aydın’da Koçarlı ilçesindeki Yeniköy Ortaokul Müdürü öğretmen ve öğrenci velilerinin telefonlarına mesaj atarak mitinge katılım istedi. Mesajda mitingin yapılacağı İstasyon meydanında araç kaldırılacağı, katılacak velilerin okul idaresine isimlerini yazdırmaları gerektiği belirtildi. Okul Müdürü tarafından atılan mesajda “Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 27.05.2015 Çarşamba günü ilimizi ziyaret edecek olmaları nedeniyle ilçemizdeki tüm ortaokul ve liselerimizdeki öğrenci, öğrenci velisi, öğretmen ve yöneticilerin saat 17.00’de İstasyon meydanına taşımalı araçlarla taşınacak olup, velilerin isimlerini acil olarak okul idaresine yazdırmaları gerekmektedir. Saat 17:00 Son” ifadelerine yer verildi.

201505262011_cumhurbaşkanı ziyareti yazısı 1

 

Etiketler: