Salı , 2 Haziran 2015
Anasayfa » Manşet » Erdoğan yine kızdı… ‘Bana sonunda bunu da dedirtecekler’
Erdoğan yine kızdı… ‘Bana sonunda bunu da dedirtecekler’

Erdoğan yine kızdı… ‘Bana sonunda bunu da dedirtecekler’

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda altın klozet olduğu iddialarına ilişkin olarak, “Danıştay buranın kaçak olmadığını defaatle açıkladı biz de bunları yayınladık. Bunun bu cevabını yazan kişi zaten cahil. Bunlar en sonunda bana şunu dedirtecekler. Ne zamandan beri Beştepe külliyesini gezdin ya da temizliğini yaptın da altın klozet olduğunu gördün” dedi.

Erdoğan’ın Erzurum’daki konuşmasının bir bölümü şöyle:

‘EN SONUNDA BANA ŞUNU DEDİRTECEKLER…’

Danıştay buranın kaçak olmadığını defaatle açıkladı biz de bunları yayınladık. Bunun bu cevabını yazan kişi zaten cahil. Bunlar en sonunda bana şunu dedirtecekler. Ne zamandan beri Beştepe külliyesini gezdin ya da temizliğini yaptın da altın klozet olduğunu gördün.

O zaman bunun kılavuzu berbat. Klavuzu karga olanın vay haline.

200 tane aydın müsvettesi çıkmış, destekliyorlarmış. Peki siz bu 50 kişinin ölümüne neden olanları mı destekliyorsunuz? Taksim’i Kabe ilan eden bunlar.

Diyanet’i kaldıracağız diyor. Ey benim Kürt kardeşim. Canım kardeşim. Sen Diyanet’in kalkmasını mı istiyorsun?

‘O BEYEFENDİ İYİ SAZ ÇALARMIŞ’

O beyefendi iyi saz çalarmış, çalabilir taktir de ederiz ayrı mesele de bunun malum medya tarafından cilalanması anlamlı. Diyor ki, bir tane bastırmış Diyanet ben de onu göstererek istismar yapıyormuşum? Diyanet’in bastırdığı 10 bin.

Etiketler: