Cumartesi , 23 Mayıs 2015
Anasayfa » Manşet » Melih Gökçek yine durmadı… CHP’li Aylin Nazlıaka’yı hedef alan tweetler attı
Melih Gökçek yine durmadı… CHP’li Aylin Nazlıaka’yı hedef alan tweetler attı

Melih Gökçek yine durmadı… CHP’li Aylin Nazlıaka’yı hedef alan tweetler attı

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç‘la yaşadığı sert polemikle nedeniyle Başbakan Ahmet Davutoğlu‘ndan gelen uyarı üzerine “Emir demiri keser, artık bu konuda kesinlikle konuşmayacağım” diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bu kez CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka‘yı hedef aldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’yı borç iddiaları yüzünden alaycı ifadelerle hedef aldı.

Gökçek, kiraladığı otobüse para vermediği iddia edilen Aylin Nazlıaka’ya hitaben “Seni 7500 TL için rezil ettirmeyiz…. CHP’li delegelere söyle… Melih arkamda… Sırtım yere gelmez de.. Seni ne edip yeniden MV edecez” şeklinde tweetler attı.

Gökçek, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı ‘paralelci’ olmakla suçlayıp istifaya davet edince, Arınç’tan çok sert bir yanıt gelmişti. Arınç’ın “Ankara’yı parsel parsel paralel yapıya satmakla” eleştirip, “Böyle 100 konu var” dediği Gökçek de, Arınç’la mahkemede hesaplacağını açıklamıştı.

Bunun üzerine Arınç “Mahkemeye gidersek bana bazı sorular sorulur ben de yanıt verirsem kim zarar görür bilemem” yanıtını vermişti.
Bu tartışmalara el koyan Başbakan Ahmet Davutoğlu, her iki tarafı da uyardığını açıklamış, ardından Gökçek artık bu konuda konuşmayacağını söylemişti.

gökçek