Perşembe , 25 Aralık 2014
Anasayfa » Spor » Basket maçında kanlar içinde kaldı
Basket maçında kanlar içinde kaldı

Basket maçında kanlar içinde kaldı

Türkiye 2. Basketbol Ligi’ndeki Best Balıkesir-Afyonkarahisar Belediye maçında konuk takımın ABD’li oyuncusu Raymond Sykes, bir topu kurtarmak isterken, eli Protokol Tribünü’nün önündeki cama girdi. Kanlar içinde hastaneye kaldırılan Sykes’in tendonlarında şans eseri kesik olmadığı anlaşıldı.

Türkiye 2. Basketbol Ligi’nde Best Balıkesir’in, Afyonkarahisar Belediye’yi 79-70 yendiği maçta inanılmaz bir şanssızlık yaşandı.

Hürriyet’te yer alan habere göre Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın 3. periyotunun son dakikasına girilirken, o ana kadar 23 sayıyla oynayan Afyonkarahisar Belediyespor oyuncusu Raymond Sykes, bir topu kurtarmak isterken dışarı doğru sıçradı ve yaptığı hamle sırasında eli, Protokol Tribünü’nün önündeki cama girdi. Eli bir anda kanlar içinde kalan Sykes derhal hastaneye götürüldü, yapılan kontrollerde tendonda kesik olmadığı anlaşıldı.

Karşılaşmanın yine üçüncü periyodunda Afyon Belediye’de yüzünde darbe alan Serdar Yavuz baygınlık geçirdi ve daha sonra kendisine geldi ancak oyuna dönemedi.